Na stronie Gizmochina pojawiła się rzekoma lista produktów, które Xiaomi planuje wypuścić w najbliższych miesiącach w Europie. Lista w żaden sposób nie jest potwierdzona, ale jeśli faktycznie się sprawdzi to czeka nas kilka interesujących premier.

Produkty Xiaomi coraz śmielej wkraczają do Europy. Praktycznie każdego miesiąca mamy dwie premiery podczas których Xiaomi prezentuje co nowego pojawi się w ich sklepach. I nie mowa już tylko o kolejnych generacjach smartfonów, ale również sprzęty IOT.

Listę została opublikowana na Twitterze, a osoba, która to zrobiła twierdzi, że ma ją bezpośrednio z źródła w Chinach. Na liście pojawiają się między innymi nowe hulajnogi, nowy router, czy Tv Stick. Widzimy też nową bramkę Xiaomi – Mi Smart Hub. Zwróciłem też uwagę na – Mi Robot Vacuum-Mop Essential. O tym produkcie jeszcze nie słyszałem.

Ewentualną autentyczność tej listy mogą potwierdzać produkty z kwietnia. O robocie Mi Robot Vacuum Mop Pro już wiemy.

Czy lista jest autentyczna? Wygląda, że tak. Podejrzewam zatem, że Xiaomi teraz zmieni chociażby kolejność premier, żeby dalej pozostawić część niepewności. Tweet z listą możecie znaleźć poniżej:

Źródło i zdjęcia: Gizmochina

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

4 myśli na “Wyciekła lista produktów, które Xiaomi wypuści w najbliższych miesiącach w Europie

  1. Twój Stary Pijany pisze:

    Nie mogę się doczekać pro wentylatora, mam nadzieję że trafi na rynek z rgb i obsługą asystenta głosowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *