Wielkimi krokami zbliża się pierwsza, duża konferencja Apple, która będzie wyłącznie w internecie. WWDC 2020 to nie tylko wykłady dla programistów, ale również przedstawienie nowych sprzętów oraz systemów operacyjnych.

Keynote, czyli główna prezentacja konferencji, rozpocznie się 22 czerwca o godzinie 19:00. Apple chwali się, że będzie to największy WWDC jako, że będzie darmowy i dołączyć będą mogli deweloperzy z całego świata.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Apple będzie prowadził transmisję live, ale będzie to pierwszy raz, gdy będzie ona wyłącznie live (bez publiczności na widowni). Napewno warto jest zobaczyć jak sobie poradzą.

A czego możemy się spodziewać na WWDC 2020? Prawdopodobnie nowych macbook’ów, może Beats studio i napewno nowych systemów operacyjnych – iOS 14, macOS 10.16, watchOS, tvOS. Podejrzewam też, że Apple dostarczy nowości w sferze HomeKit. Prawie na pewno pojawi się opcja powiadomień związanych z wykryciem twarzy w HSV, a co jeszcze? Może odkurzacze autonomiczne w HomeKit? Byłoby ciekawie.

No to do zobaczenia 22 czerwca!

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *