Premiera iPhone 12 zbliża się wielkimi krokami. A jak to bywa z premierami Apple sporo informacji dowiadujemy się wcześniej. Nie inaczej jest tym razem i możemy być już prawie pewni, że wiemy jak będzie wyglądać iPhone 12 Pro Max.

Wszystkie informacje, które dotychczas się pokazywały wskazują na to, że nowy iPhone będzie podobny do nowego iPada Pro, a zarazem do iPhone 5. Przez wielu uważany za najpiękniejszego iPhone’a, który dotychczas powstał. Muszę się przyznać, że też jestem w gronie tych osób. iPhone 5S i SE pierwszej generacji są dla mnie tym jak smartfon powinien wyglądać.

Zaokrągleniom mówimy Pa Pa

Najnowszy rendery pojawiły się dzięki Maxowi Weinbachowi na Twitterze, dzięki jego portalowi EverythingApplePro. Zostały one stworzone na podstawie wycieku schematów CAD.

iPhone 12 Pro Max będzie nawiązywać właśnie do kultowej piątki. Znikną zaokrąglenia na obudowie. Zamiast tego będziemy mieć bardziej kanciastą bryłę telefonu. Zarówno szkło z przodu jak i z tyłu będzie płaskie. Zresztą sprawdźcie sami:

Co jeszcze się zmieni?

W nowym iPhonie pojawi się skaner LiDAR oraz grubsze linie anteny. Spowodowane to będzie wykorzystanie modemu 5G. Będzie to pierwszy iPhone z 5G!

Poza tym tacka z kartą SIM ma być przeniesiona na drugą stronę obudowy, a przycisk zasilania będzie znajdować się odrobinę niżej. Apple ma też dalej eksperymentować z niestandardowymi kolorami. W ofercie pojawią się między innymi iPhone’y w kolorze jasnoniebieskim, pomarańczowym i fioletowym. Sam posiadam 11 Pro w kolorze jasnozielonym i jestem nim zachwycony!

Wielkość!

Jaki będzie nowy iPhone 12 Pro Max? Większy! Nie dużo 😉 Ale zawsze. Jego przekątna będzie wynosić 6,7 cala. Będzie zarówno większy jak i szerzy od obecnego 11 Pro Max. Ramki będą mniejsze. Zamiast 2,52 mm będzie tylko 1,55 mm, więc różnica jest znacząca. Obudowa ma być też cieńsza. 7,4 mm w stosunku do 8,1 mm w obecnej generacji. Wyspa z aparatami będzie jednak więcej wystawać ponad sam zarys telefonu. Więc jeśli mam z tym problem teraz, to iPhone 12 Pro Max nam tu nie pomoże.

Jeśli plotki się sprawdzą to będziemy mieli do czynienia z czterema telefonami o przekątnych – 5,4 cala, 6,1 cala, 6,1 cala i 6,7 cala. Dwa pierwsze to iPhone 12, a dwa kolejne dostaną końcówkę Pro. Patrząc też na trend, obawiam się, że Apple jeszcze bardziej podniesie ceny swoich telefonów. Nie zdziwiłbym się, gdyby High-endowy iPhone 12 Pro Max przekroczył barierę 6 tysięcy. Ale tego dowiemy się z konferencji. Miejmy nadzieję, że we wrześniu.

Źródło i zdjęcia: EverythingApplePro

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “Wiemy jak będzie wyglądał iPhone 12 Pro Max. Będzie piękny…

  1. Paweł Wernicki pisze:

    Dzięki wyższej cenie nowego Ajfona Amerykanie będą od razu wiedzieć, kto ostatnio nie stracił pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *