Xiaomi rośnie w siłę. Zarówno pod katem własnej marki jak i powiązanych. Viomi, ekologiczna marka Xiaomi, pokazała właśnie całą gamę produktów przyszłości. Mamy napędzane sztuczną inteligencją lodówkę, zmywarkę i wiele więcej.

Na początek mamy nową ofertę inteligentnych urządzeń kuchennych. Firma zaprezentowała nowy okap z dodatkowymi funkcjami AI służącymi do separacji powietrza. Wprowadziła również serię inteligentnych kuchenek gazowych CoooK.

Ponadto wydano serię sprzętów Smart Home – Voimi InkRock. Seria obejmuje inteligentne gniazda, inteligentne przełączniki i różne czujniki. Cały system został zaktualizowany do wersji Zigbee 3.0, która ma lepszą kompatybilność, lepsze bezpieczeństwo oraz niższe zużycie energii.

Następnie mamy nową serię inteligentnych oczyszczaczy wody, o zwiększonym strumieniu odwróconej osmozy z 400-600 gfd do 800-1000 gfd. Viomi wprowadziła na rynek także ROX wyposażony w nową generację technologii oczyszczania wody o dużym strumieniu RO, z maksymalną szybkością RO do 1600 gfd. Główny element filtrujący może być używany przez 8 lat bez wymiany.

Na koniec Viomi pokazało wysokiej klasy urządzenia AGD coKiing. Nowe produkty obejmują duże urządzenia, takie jak pralki, klimatyzatory, lodówki, podgrzewacze wody oraz małe urządzenia, takie jak garnki zdrowotne. Seria coKiing odzwierciedla również strategię marki wysokiej klasy Yunmi. Główną atrakcją jest dwuekranowa lodówka Viomi coKiing AI, która wykorzystuje duży interaktywny ekran.

Ceny urządzeń oraz ich dostępność nie są jeszcze znane.

Źródło i zdjęcia: Gizmochina


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty