Słuchawki bezprzewodowe Razer Opus zadebiutowały na rynku w ubiegłym roku. Już w momencie premiery okazało się, że to ciekawa propozycja dla osób poszukujących dobrej jakości sprzętu z funkcją ANC. Wygląda na to, że już niedługo ten sam producent zaprezentuje kolejną odsłonę tych całkiem udanych słuchawek.

Recenzenci słuchawek Razer Opus zwracali uwagę przede wszystkim na świetnie działającą funkcję aktywnej redukcji szumów, komfort użytkowania i bardzo dobry stosunek ich ceny do jakości. Nic więc dziwnego, że technologiczni maniacy z audiofilskim zacięciem zacierają ręce na samą myśl o potencjalnym debiucie następcy tego modelu.

Razer Opus X ujawnione w najnowszej wersji aplikacji

W trakcie weryfikacji zmian najnowszej wersji aplikacji Razer Audio, osoby związane z XDA Developers zidentyfikowały pewną ciekawostkę. Wygląda na to, że jej najnowsze wydanie będzie kompatybilne ze słuchawkami o nazwie Razer Opus X. Sprzęt ten nie został jeszcze zapowiedziany, jednak same wzmianki w aplikacji jednoznacznie wskazują, że ich premiery jak najbardziej możemy się spodziewać. Co więcej, odnaleziono również fotografie tych słuchawek, na których widoczne są w całej swojej okazałości.

razer opus x

fot. XDA Developers

Znamy prawdopodobny design nowych słuchawek

Ujawnione zdjęcie przedstawia trzy wersje kolorystyczne – zieloną, białą i różową (producent określa je jako Quartz, Green oraz Mercury). Aplikacja sugeruje jednak, że producent szykuje się do pokazania światu wariantu „Black”, a także „X Edition”. To niestety jedyne informacje, jakie udało się uzyskać na podstawie informacji zawartych w najnowszym oprogramowaniu. Na zdjęciu widać układ fizycznych przycisków bardzo podobny do tego, jaki znajdziemy w modelu Opus. Proces ładowania będzie odbywał się natomiast za pośrednictwem portu USB typu C.

XDA sugeruje, że model Opus X będzie bardziej przystępnym cenowo wariantem sprzętu obecnego na rynku od ubiegłego roku. Jest oczywiście zbyt wcześnie, by uznać wszystkie te spekulacje za pewnik. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych komunikatów od firmy Razer.

źródło: engadget.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *