Inteligentny dom to także bezpieczeństwo. Firma TP-Link doskonale zdaje sobie z tego sprawę i usprawnia dwie swoje kamery z budżetowej linii o nazwie Kasa. Co poprawiono w nowych wersjach tych sprzętów?

Inteligentne kamery TP-Link Kasa Spot oraz Kasa Spot Pan od teraz nagrywać będą wideo w rozdzielczości 2K. Poprzednia generacja charakteryzowała się jakością 1080p. W większości przypadków była to wartość wystarczająca, jednak po aktualizacji użytkownicy otrzymają zdecydowanie wyższą szczegółowość obrazu. Będzie to zauważalne przede wszystkim w trakcie przybliżania otrzymanych nagrań. Zwiększy się tym samym bezpieczeństwo oraz użyteczność informacji zwrotnej z monitorowania. Producent zapewnia, że kamery kompatybilne są z asystentem Amazon Alexa oraz Asystentem Google.

tp link kasa spot pan

TP-Link Kasa Spot Pan / fot. TP-Link

Nowe kamery TP-Link z rozdzielczością 2K

Kamery z serii Kasa Spot charakteryzują się przystępnymi cenami, jednak rynek niedrogich urządzeń zdominowany jest przez markę Wyze. Urządzenie Kasa Spot może pochwalić się możliwością nagrywania 24/7 w rozdzielczości 2K, a także dobrej jakości trybem nocnym. W specyfikacji technicznej znalazło się także miejsce dla dwukierunkowego audio oraz slotu na karty microSD. Umożliwia on między innymi nagrywanie materiałów wideo w trybie lokalnym. Wszystko to w cenie 44,99 dolarów amerykańskich. Model Spot Pan wzbogacono o funkcję śledzenia ruchu, tryb patrolowania i kolorowy tryb nocny. Wyceniono go na 49,99 dolarów.

Odświeżone sprzęty już dostępne są w sprzedaży

tp-link urządzenia smart home

fot. TP-Link

Wygląda na to, że firma TP-Link chce zaistnieć w segmencie smart home. Oferta firmy stale się powiększa i już teraz możemy zaliczyć do niej szereg całkiem udanych i przede wszystkim użytecznych sprzętów. Są to oczywiście inteligentne kamery, ale także gniazdka, żarówki oraz przełączniki. Odświeżone urządzenia dostępne są już w oficjalnej sprzedaży i nabyć je można między innymi za pośrednictwem oficjalnego sklepu na Amazonie.

źródło: 9to5Google.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *