O reklamę trzeba dbać, nawet jeśli wszyscy mówią o Twoim produkcie. Bo zaraz mogą przestać. Elon Musk bardzo dobrze o tym wie, dlatego dalej promuje swój najnowszy produkt, czyli futurystyczny pickup. Jednym z miejsc, gdzie możemy go spotkać jest teledysk Travisa Scott’a.

Travis Scott to raper, który jest niezwykle popularny w Stanach i na świecie. Jego teledyski oglądają miliony ludzi na całym świecie. Nie jest więc wybitnie dziwne, że to właśnie jego teledysk Elon wybrał jako miejsce reklamy. W najnowszym utworze rapera możemy zobaczyć Teslę Cybertruck, Cyberquad oraz sławny miotacz ognia od ekscentrycznego miliardera.

Rzuca to też więcej światła na zdjęcie z Instagrama, które wrzuciła Kim Kardashian. Widać na nim Kim Kardashian, Kanye West, Elona Muska z dziewczyną, Travisa Scotta i Quavo Huncho. Zdjęcie zostało zrobione w okresie świątecznym i jest spora szansa, że to właśnie ten teledysk był jednym z tematów.

View this post on Instagram

Christmas Eve ????

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

A czy Wy również sądzicie, że Cybertruck potrzebuje takiej dodatkowej reklamy, czy jest już o nim wystarczająco głośno? Elon zebrał na niego już ponad 350 tysięcy zamówień, co przekłada się na 20 milionów dolarów. Całkiem sporo.

Źródło: YouTube, Engadget

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *