Zaczynam poznawać nową firmę i wracam do Was z jej pierwszym produktem, który gości na portalu. Tenda jest popularna wśród osób siedzących w sieci, ale powoli zaczyna wchodzić w szeroki świat Smart Home. Na pierwszy strzał? Kamera!

Kamera bezpieczeństwa Pan/Tilt 1080P Tenda CP3 to wysokiej jakości kamera monitoringu łącząca zasięg widzenia 360° z rozdzielczością 1080p. Wyposażona jest również w dwukierunkowy system audio, detekcję i śledzenie ruchu oraz alarm dźwiękowy i świetlny. Produkt przeznaczony jest do użycia wewnątrz pomieszczeń takich jak domy, sklepy czy biura.

Jakość obrazu 1080p

CP3 korzysta z matrycy o rozdzielczości 2 MP, co przekłada się na możliwość uzyskania obrazu o zredukowanych szumach i wyższej szczegółowości. Osobiście wolę kamery 2K, ale 1080p to przyzwoity wynik.

Każdy kąt mieszkania w zasięgu wzroku

Konstrukcja obrotowa o wysokiej prędkości umożliwia wychylanie jej we wszystkich kierunkach. CP3 obejmuje 360° w poziomie i 155° w pionie (90° w górę, 65° w dół), nie pozostawiając tym samym żadnych martwych stref.

Automatyczne wykrywanie i alarmowanie

Użyta w CP3 technologia pozwala SI rozpoznać kształt człowieka i automatycznie rozpocząć jego śledzenie, wysyłając jednocześnie alerty na twój telefon. Po wykryciu intruza uruchomione zostają alarmy świetlne i dźwiękowe, a na twój telefon wysłana zostanie wiadomość alarmowa.

Dwukierunkowa komunikacja audio

Prowadzona w czasie rzeczywistym dwukierunkowa komunikacja dźwiękowa pozwala na swobodne prowadzenie rozmów z bliskimi.

Wysokowydajny układ łączności Wi-Fi Tenda

Wbudowane dedykowane anteny Wi-Fi zwiększają wydajność połączenia sieciowego o 30%, dzięki czemu przesył sygnału jest płynny nawet przy konieczności pokonania dwóch ścian.

Dwie możliwości przechowywania danych

Pliki video mogą zostać zapisane na wewnętrznej karcie Micro SD, bądź przesłane do chmury dla większego bezpieczeństwa.

Montaż na suficie, biurku bądź ścianie

Produkt wyposażony jest w odłączaną bazę – możesz ją przymocować do sufitu, ściany czy mebli, a następnie umieścić w niej kamerę przekręcając ją o około 40 stopni. Funkcja obracania ekranu w aplikacji jest niezbędna, jeżeli zamontujesz CP3 na suficie.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *