Sony pokazało nowy pilot do telewizora, na ten moment przeznaczony na rynek chiński. Jest on jednak mocno nietypowy, gdyż ma wygląd głośnika! Jego napewno nie zgubi się w kanapie 😉

Sony pokazało nowy pilot, który łączy w sobie dwie funkcje. Z boku wygląda jak typowy głośnik, jednak od góry możemy zobaczyć coś bardzo interesującego. Sony umieściło tam typowego pilota do telewizora z jedną różnicą. Zamiast przycisków do zmiany głośności mamy gałkę, którą sterujemy głośnością.

Zdaniem Sony dzięki temu urządzeniu możesz oglądać telewizor z każdego miejsca w domu, bez konieczności jego podgłaśniania. Dodatkowo, możesz do niego podłączyć słuchawki i tym sposobem będziesz mógł oglądać telewizję nawet jak wszyscy wokół Ciebie śpią.

Głośnik ma wbudowaną baterię, która wytrzymuje 13 godzin i potrzebuje 3 godzin, żeby się w pełni naładować. Jak dla mnie jest to trochę dziwaczny pomysł. Nie wiem, czy wygodnie będzie przełączać kanały na TV za pomocą głośnika. Jest on znacznie większy i cięższy od zwykłego pilota. Ale może komuś się spodoba.

Premiera pilota odbędzie się 22 lutego w Japonia. Jego cena wyniesie 182 USD.

Źródło i zdjęcia: Engadget

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *