Sony pokazało nowy pilot do telewizora, na ten moment przeznaczony na rynek chiński. Jest on jednak mocno nietypowy, gdyż ma wygląd głośnika! Jego napewno nie zgubi się w kanapie 😉

Sony pokazało nowy pilot, który łączy w sobie dwie funkcje. Z boku wygląda jak typowy głośnik, jednak od góry możemy zobaczyć coś bardzo interesującego. Sony umieściło tam typowego pilota do telewizora z jedną różnicą. Zamiast przycisków do zmiany głośności mamy gałkę, którą sterujemy głośnością.

Zdaniem Sony dzięki temu urządzeniu możesz oglądać telewizor z każdego miejsca w domu, bez konieczności jego podgłaśniania. Dodatkowo, możesz do niego podłączyć słuchawki i tym sposobem będziesz mógł oglądać telewizję nawet jak wszyscy wokół Ciebie śpią.

Głośnik ma wbudowaną baterię, która wytrzymuje 13 godzin i potrzebuje 3 godzin, żeby się w pełni naładować. Jak dla mnie jest to trochę dziwaczny pomysł. Nie wiem, czy wygodnie będzie przełączać kanały na TV za pomocą głośnika. Jest on znacznie większy i cięższy od zwykłego pilota. Ale może komuś się spodoba.

Premiera pilota odbędzie się 22 lutego w Japonia. Jego cena wyniesie 182 USD.

Źródło i zdjęcia: Engadget

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *