Z nowym rokiem zaczynamy cykl podsumowań najważniejszych wiadomości, które podziały się w ostatnim tygodniu w świecie technologii. Nie mieliście czasu wszystkie przeczytać? Teraz możecie to nadrobić! Jeden news na jeden dzień!

Poniedziałek – Apple TV 4K “2” nadchodzi?

Apple TV 4K zadebiutował już ponad trzy lata temu. Szmat czasu, więc czas na jakieś zmiany. Ostatnie przecieki informują o tym, że w tym roku możemy spodziewać się nowej przystawki do TV od Apple!

Wtorek (News Tygodnia!) – Język polski w Viomi i multimapy w Xiaomi Vacuum Mop Pro

Czas na trochę dobrych i trochę złych wiadomości.W ostatnim czasie bardzo często pytacie się nas, kiedy będzie/wróci język polski do robotów Viomi i kiedy pojawią się multimapy w Xiaomi Vacuum Mop Pro. Czas na odpowiedzi.

Środa – CyberEva pomoże Polakom w ochronie swojej cyberprzestrzeni

Konsorcjum Politechniki Opolskiej i Uniwersytetu Opolskiego pracuje nad projektem CyberEva, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom całego kraju w cyberprzestrzeni. Projekt jest finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Czwartek – Google pracuje nad nowym produktem Smart Home

Do certyfikacji FCC trafił nowy produkt od Google o którym póki co wiemy bardzo niewiele. Wiemy jednak z jakich technologii będzie korzystać.

Piątek – C by GE to teraz Cync! Nowa marka na rynku Smart Home

Rynek Smart Home puchnie nam coraz bardziej. Właśnie pojawiła się na nim nowa/stara firma. C by GE, czyli odnoga inteligentnego oświetlenia powiązana z General Electric będzie teraz znana pod nazwą Cync.

Sobota – Mi Smart Clock i Mi 360° Home Security Camera 2K Pro – dostępne!

Podczas premiery telefonów Redmi 9T oraz Redmi Notę 9T Xiaomi nie zapomniało również o fanach Smart Home! W trakcie prezentacji mogliśmy zobaczyć nowy zegarek Mi Smart Clock oraz kamerę Mi 360° Home Security Camera 2K Pro!

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *