Wychodzisz z prysznica, lub wanny, wycierasz się i wieszasz mokry ręcznik na wieszaku. W zależności od wilgotności w Twojej łazience wyschnie lub nie i następnym razem jak go weźmiesz do rąk może być trochę wilgotny. Na takie właśnie sytuacje Happy Life zbudowało swoją suszarkę, która posiada jeszcze dodatkową funkcję.

Na Xiaomi Youpin pojawił się kolejny produkt, tym razem jest to suszarka do ręczników z funkcją dezynfekcji. Wilgotne ręczniki są atrakcyjne miejscem dla bakterii, stąd pomysł, aby połączyć te dwie funkcjonalności. Urządzenie suszy nam ręczniki oraz wybija wszystkie zarazki.

Suszarka Happy Life

Wymiary suszarki to 170mm x 80mm x600m, więc powinno spokojnie wystarczyć dla większości wieszaków. Urządzenie waży 2,8kg i producent sugeruje, żeby przymocować je do ściany załączoną taśmą 3M. Ja posiadam wiele produktów zamontowanych w ten sposób i trzyma bez problemu. Żaden jednak nie waży prawie 3kg. Maksymalna moc urządzenia to 500W.

Suszarka Happy Life
Suszarka Happy Life

Duży panel LCD służy do ustawiania nawiewu oraz timera. Temperatura w jakiej suszone są ręczniki to 50 stopni Celsjusza, a do dezynfekcji wykorzystywane są promienie ultrafioletowe.

Urządzenie kosztować będzie ok. 220 PLN po zakończeniu finansowania na platformie Youpin.

Żródło i zdjęcia: Youpin

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *