No i to jest wiadomość! Oto dostaliśmy bowiem zaproszenie od Starlink do zamówienia ich sprzętu! Liczy się kolejność zgłoszeń, bowiem Ci, którzy jako pierwsi zamówią Internet z Gwiazd od Elona Muska to pierwsi go dostaną!

Na ten mail czekałem długo. Oto bowiem dostałem mail od Starlink z informacją, że można już kupić Starlink! Pełną treść wiadomości znajdziecie na dole Newsa.

Po kliknięciu w link zostajemy przeniesieni na stronę – Starlink. Tam możemy wpisać adres naszego domu i voila! Starlink jest dostępny w Mysłowicach! Następny krok to tylko zapłata i… No właśnie, tanio nie jest 🙁 Trzeba też trochę poczekać, bo dostawa może być do 6 miesięcy…

Cena zestawu to 2269 zł, a miesięczna opłata wynosi aż 449 zł! Można jednak płacić Apple Pay 😉 Jeśli jednak macie np. dom gdzieś w lesie, albo górach to Starlink będzie dla Was zbawieniem. A wy co myślicie o tej technologii?

Starlink jest teraz dostępny do zamówienia dla ograniczonej liczby użytkowników w Twoim zasięgu. Złożenie zamówienia teraz zapewni Ci miejsce w kolejce do przyszłej obsługi. Zamówienia będą realizowane na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy.

Podczas testów beta użytkownicy mogą spodziewać się zmian prędkości danych od 50 Mb / s do 150 Mb / si opóźnień od 20 ms do 40 ms w większości lokalizacji w ciągu najbliższych kilku miesięcy, gdy będziemy ulepszać system Starlink. Będą również krótkie okresy braku łączności.

Gdy wypuszczamy więcej satelitów, instalujemy więcej stacji naziemnych i ulepszamy nasze oprogramowanie sieciowe, szybkość transmisji danych, opóźnienia i czas pracy znacznie się poprawią.

Zespół Starlink będzie dostarczał okresowe aktualizacje dotyczące dostępności w miarę uruchamiania kolejnych satelitów i rozszerzania naszego zasięgu. W zależności od lokalizacji, realizacja niektórych zamówień może zająć 6 miesięcy lub dłużej.

Aby sprawdzić dostępność w swojej lokalizacji, odwiedź Starlink.com i ponownie wprowadź adres usługi. Dziękujemy za zainteresowanie Starlink i nieustające wsparcie!

Źródło i zdjęcia: Informacja Mailowa


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty