Koronawirus to temat numer jeden, wiemy to wszyscy. Przed kilkoma minutami Premier zapowiedział Stan Zagrożenia Epidemicznego. W związku z tym operatorzy (i nie tylko) postanowili wyjść nam na przeciw. Sprawdźcie, co nam proponują do końca marca.

Orange (cała Polska)

Wszystko dla mnie zaczęło się od Orange, które wysłało sms’a o tym, że dostaję właśnie extra 10 GB danych całkowicie za darmo. Ma to nam pomóc zostać w domach kontaktować się z bliskimi albo oglądać np. Netflixa. Wystarczy wysłać SMS o treści 10GB pod numer 80820.

Dodatkowo Orange odkodowuje swoje kanały TV. Jeśli jest jakiś program jaki chcieliście sprawdzić, to teraz będziecie mogli to zrobić! A jeśli chcecie zawrzeć umowę to nie musicie się nigdzie wybierać, kurier sam przyjedzie.

Więcej informacji tutaj.

Play (cała Polska)

Play również odkodowuje swoje kanały! Aż 40 kanałów w Play NOW jest już dostępna dla wszystkich! Więc jeśli lubicie oglądać telewizję to teraz macie do tego 40 nowych powodów 🙂

Pakiety Extra oraz Kids, w sumie 40 kanałów, będą odkodowane do końca marca dla wszystkich  posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV.

Więcej informacji tutaj.

InPost (cała Polska)

InPost rekomenduje wysyłanie przesyłek do paczkomatów i uruchamia je również w weekendy! Musimy przyznać, że jest to bezpieczniejszy sposób niż kontakt np. z kurierem. Przy paczkomacie możemy być sami. Oto co InPost pisze o swojej decyzji:

InPost

„Zdecydowaliśmy się wydać rekomendację dla klientów – w ramach której zalecamy korzystanie z Paczkomatów® InPost w sytuacji, gdy sprzedawca oferuje możliwość dostaw zarówno przez naszego kuriera, jak i Paczkomat®. W ten sposób profilaktycznie ograniczamy kontakt pomiędzy kurierem a odbiorcą. Jest to ważne z uwagi na fakt, że jak informuje WHO, wirus przenosi się najczęściej droga kropelkową.”

Pyszne.pl (cała Polska)

Obawiacie się, że przy odbieraniu zamówienia będziecie mieć kontakt z kurierem? Już nie musicie. Jeśli zapłacicie za Swoje jedzenie online, wtedy kurier zostawi jedzenie przed Waszymi drzwiami. Nie będziecie mieć żadnego dodatkowego kontaktu. Pyszne.pl przypomina jednak, że jest to wyłącznie wtedy, gdy płacimy online. Jeśli wybierzemy płatność gotówką, wtedy kontakt pozostanie.

Legimi dla dzieci (cała Polska)

#Terazczasnaczytanie – to kolejna akcja, która ma nam pomóc w bieżącej sytuacji. Legimi oferuje darmowego ebooka lub audiobooka, jeśli wpiszemy kod „Czytamy” na stronie promocyjnej. Wszystkie książki są dedykowane dzieciom.

 

Jeśli chcemy skorzystać to klikamy w ten link.

Słuchaj podcastów TokFM (cała Polska)

Macie ochotę posłuchać podcastów? TokFM Wam to ułatwi. W ramach akcji #Zostańwdomu oferują możliwość słuchania podcastów za darmo. Podanie kodu #ZOSTANWDOMU da nam darmowy dostęp do całej bazy podcastów Tok FM na 30 dni. A  jest ich całkiem sporo, bo aż 80 tysięcy! Napewno będziemy mieli co słuchać 😉

Chcecie skorzystać? Wchodźcie w ten link.

Sō Sushi Mysłowice (Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia)

Macie ochotę na Sushi, ale nie chcecie spotykać się z dostawcą? Sō Sushi z Mysłowic oferuje dostawę bez kontaktu dzięki czemu nie musicie się obawiać, że spotkacie kuriera. Pokazuje to w jak szybki sposób zarówno duże sieci jak i mniejsze restauracje potrafią dostosowywać się do bieżących warunków.

So Sushi

Jeśli macie ochotę na sushi w bezpiecznej formie, klikajcie w ten link.

Kolejne punkty?

Piszcie do nas na [email protected] lub komentujcie ten wpis i wpisy na naszych mediach społecznościowych. Ten artykuł będzie ciągle rozbudowywany o kolejne pozycje o których warto wiedzieć.

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka Smart Domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *