Karrocë

afër
Rishikimi i javës komente

Tripp është një udhëtim i këndshëm... Meditim i pazakontë në VR

Ariel Z Meditimi është një aktivitet që nuk mund ta zbatoj përgjithmonë në jetën time. Edhe nëse arrij të ulem dhe të meditoj një ose dy herë në mëngjes, kam... [Lexo]
Apple HomeKit

Pastruesi im i parë me fije! Ky është AIRVERSA AP2!

Ariel Z Te pakten! Produkti i parë nga Thread erdhi në pragun tim modest, dhe unë mund t'ju tregoj pastruesin e parë të ajrit që u lidh me shtëpinë time - thjesht. Pa futur fjalëkalime,... [Lexo]
Oklean
Lifestyle

Oclean XS - Rishikimi i liderit të ri të furçave të dhëmbëve të zërit

Ariel Z Sa furça dhëmbësh Oclean sonic kam pasur në shtëpi? Oh, ata kanë kaluar shumë. Për gati tre vjet, kam parë më shumë furça nga ky prodhues në banjën time dhe... [Lexo]
Tenda tx2 pro
komente

Tenda TX2 Pro - një ruter shumë i mirë dhe i zgjuar që ka nevojë për pak përsosje

Ariel Z Tenda është një markë ruterash që e njoh prej vitesh, por që nuk është shfaqur kurrë në tavolinën time. Megjithatë, falë SmartMe, kjo po ndryshon dhe unë kam mundësinë... [Lexo]
komente

Underworld Overlord në Vive VR - Vive Flow

Ariel Z A janë kufjet HTC Vive Flow të përshtatshme për lojëra? Sot vendosa ta kontrolloj në Underworld Overlord! Si të luani Tower Defense në VR me telefonin tuaj si kontrollues?! Dukej si... [Lexo]
Realitet virtual kolona

Takimi virtual, takimi virtual nuk është i barabartë. A do të arrijë VR në biznes?

Ariel Z A do të arrijë VR në biznes? Vazhdoj t'i bëj vetes këtë pyetje dhe të korrigjoj veten se duhet të pyes kur, jo nëse. Ngjashëm ishte me kompjuterët, celularët dhe... [Lexo]
Lajme

Premiera më e rëndësishme e VR në fillim të këtij viti! Njihuni me Vive XR Elite

Ariel Z
kolona

Takimi virtual, takimi virtual nuk është i barabartë. A do të arrijë VR në biznes?

Ariel Z
kolona

Mirë se vini në Viveverse, që do të thotë se do të shkoj në botën e VR për gjashtë muaj!

Ariel Z
htc vivo
Lifestyle

HTC VIVE Flow - syze të çuditshme për realitetin virtual

Krzysztof S.

Më të rejat nga bota e Smart - podcast, video - mirë se vini!

Tutorials Tutorials

Cilin laptop lojrash të zgjidhni në 2023?

Ariel Z Azeroth, Hogwarts, Kontinent, Myrtana apo Skyrim? Pavarësisht se në cilën botë virtuale duam të përshkojmë - na duhen forca të blinduara, armë dhe? Një laptop lojrash sigurisht! Dhe në këtë... [Lexo]
Lifestyle

Pranvera ka ardhur! Kështu që ju duhet të vendosni diçka në dorën tuaj!

Ariel Z Këtu është ajo! Pranvera e shumëpritur, pothuajse e ngrohtë (;))! Jashtë dritares dielli, qielli pothuajse pa re dhe një temperaturë solide pranverore prej 4 gradësh ;) Por temperatura e ulët nuk do t'ju trembë dhe me të fundit... [Lexo]
Tutorials

Cilin monitor për Home Office rekomandoj?

Ariel Z Ka disa gjëra në jetë që, pasi t'i provojmë, nuk do ta imagjinojmë kurrë jetën pa to. Një gjë e tillë është një monitor pune në distancë. Puna në një laptop të vogël ka... [Lexo]
Lifestyle

Cilat kufje për Home Office?

Ariel Z Kohët e fundit, po përgatisja uebinarë në të cilët fola se cilat kufje janë të përshtatshme për të punuar me Home Office dhe cilat jo. Në artikullin e sotëm do të përmbledh atë që po flisja dhe çfarë... [Lexo]
Lifestyle

Me orë inteligjente në Afrikë! Sugjerime të pazakonta pse një orë është e domosdoshme në lëvizje!

Ariel Z Unë do të shkoj në Afrikë për herë të parë në jetën time. Pas Evropës, Amerikës së Veriut dhe Azisë, është koha për një kontinent të ri, zemra e botës - Afrika. Dhe ndërsa udhëtimi i radhës po afron, ju mund të... [Lexo]
Kolona e javës kolona

Pajisje shtëpiake inteligjente, si duhet të jenë në të ardhmen?

Ariel Z Më shumë pajisje bëhen inteligjente. Bota e pajisjeve elektroshtëpiake është gjithashtu e ndërthurur me IoT dhe na jep gjithnjë e më shumë produkte interesante. Dhe si duhet të duken pajisje shtëpiake të tilla të zgjuara të së ardhmes sipas mendimit tim? Ne shtepine time... [Lexo]
kolona

Xbox Series X - Një tastierë e re për vitin e ri?

Ariel Z Është koha për një tjetër postim të konsolës! Sapo po përfundoj The Last of Us - Pjesa 1 dhe po tërhiqem përsëri në botën e lojërave të konsolave. Konzolat si Playstation ose Xbox janë thjesht jashtëzakonisht... [Lexo]
kolona

Nuk ka smartphone në këtë vend për njerëzit me arsimimin tim

Julian D. Ndoshta në mënyrë provokuese në titull, por nuk ka lidhje me arsimin. As me serialin nga vjen ky tekst i paharrueshëm. Megjithatë, stanjacioni aktual në tregun e telefonisë celulare është padyshim... [Lexo]
kolona

Filloni vitin e ri me iPhone në dorë

Ariel Z Po afron dita që nga njëra anë e pres dhe nga ana tjetër e kam frikë. Është koha për të zëvendësuar iPhone tim ;) Mesatarisht, unë e zëvendësoj telefonin tim me një të ri çdo dy vjet dhe është koha t'i them lamtumirë 12 dhe... [Lexo]
kolona

I dashur Santa, dua një televizor për Krishtlindje. Thjesht bëjeni të madh!

Ariel Z I mbani mend televizorët tuaj të parë? Më duket se të gjithë e kanë në mendjen e tyre se si ishte televizori i tyre i parë. Vitet dhe madje dekada kalojnë, dhe ne ende... [Lexo]
SmartMe

SmartMe është vendi juaj në botën e zgjuar.

Një portal teknologjik që publikon lajmet, rishikimet, udhëzuesit dhe rubrikat më të fundit në fushën e zgjidhjeve inteligjente. Një kompani që dizajnon zgjidhje të zgjuara për apartamente, shtëpi, hotele, spitale dhe shumë të tjera. Baza e të dhënave më e madhe e produkteve Smart në Poloni. Promovues i zgjuar i stilit të jetesës!

Ekipi ynë - takoni ata që përbëjnë SmartMe

Bashkëpunoni me SmartMe! Ju mund të bashkëpunoni me ne në mënyra të ndryshme.

A keni ndonjë pyetje? Dyshim? Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni.

Shkoni në majë
placeholder

Ju jeni vetëm një klik larg nga hyrja në botë SMART

 

Regjistrohu në buletinin informator dhe eksploroni çdo ditë teknologjitë dhe pajisjet moderne për ta bërë jetën tuaj më të lehtë!

E rëndësishme: ne përdorim cookie-t Ne përdorim informacionin e ruajtur duke përdorur cookies dhe teknologji të ngjashme, përfshirë për reklamim dhe qëllime statistikore dhe për t'i përshtatur shërbimet tona me nevojat individuale të përdoruesve. Reklamuesit, ndërmarrjet kërkimore dhe ofruesit e aplikacioneve multimedia mund t'i përdorin gjithashtu ato. Në programin e përdorur për të operuar Internetin mund të ndryshoni cilësimet për cookies. Përdorimi i faqeve të internetit pa ndryshuar cilësimet për cookies do të thotë se ato do të ruhen në kujtesën e pajisjes.