Firma Anker zaprezentowała okulary z funkcją odtwarzania muzyki o nazwie Soundcore Frames. Sprzęt ma trafić na sklepowe już w przyszłym miesiącu.

Soundcore Frames to okulary sygnowane logo marki Soundcore, która należy do firmy Anker. W cenie sprzętu dostaniemy jedną z dziesięciu dostępnych oprawek oraz zauszniki. Te są elementem stałym, który jest dostępny tylko i wyłącznie w czarnym kolorze.

Okulary do słuchania muzyki

anker soundcore frames

fot. Anker / Soundcore

Rolę źródeł dźwięku pełnić będą głośniki umieszczone w zausznikach. Producent daje klientom możliwość wyboru frontów oraz oczywiście szkieł. Dzięki temu można dopasować okulary do własnych preferencji. Dostępne będą szkła z polaryzacją, filtrem światła niebieskiego oraz korekcyjne. Fronty cechujące się innym designem będzie można dokupić w cenie 50 dolarów za sztukę. Producent daje możliwość wirtualnej przymiarki sprzętu za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na Androida oraz iOS.

Fronty w prosty sposób możemy zdemontować i wymienić. Na każdym z zauszników znajdziemy dwa głośniki. Producent jest zdania, że projekt stworzono w taki sposób, że większość osób nawet nie odnotuje, że słuchawki odtwarzają muzykę. Oczywiście pod warunkiem, że nie skorzystamy z najwyższych poziomów głośności.

Soundcore Frames – co już wiemy na ich temat?

anker soundcore frames

fot. Anker / Soundcore

Jak wygląda kwestia czasu pracy na baterii? Firma Anker ujawnia, że słuchawki są w stanie odtwarzać muzykę przez około 5,5 godziny. Co więcej, Soundcore Frames są też wodoodporne w standardzie IPX4. Sterowanie jest możliwe dzięki prostym przesunięciom oraz stuknięciom.

Przedstawiciele firmy Anker doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że to dopiero pierwsza odważna próba w kategorii urządzeń, w której już na ten moment jest niemała konkurencja. Takie sprzęty w swojej ofercie ma między innymi Bose. Anker wraz z Soundcore mają nadzieję, że przyczynią się do spopularyzowania tego typu okularów.

Cena oraz dostępność

Wysyłki okularów Soundcore Frames wystartują już w połowie listopada tego roku. Zostały one wycenione na 200 dolarów. Na dzień dzisiejszy to około 800 złotych.

źródło: theverge.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *