Na CES 2020 jedną z największych niespodzianek był samochód elektryczny od Sony. Jeśli obawialiście się, że projekt zakończy się na jednej prezentacji to mamy dla Was dobre wiadomości. Vision-S wyjedzie na drogi!

Sony Vision-S wygląda przepięknie. Ja jestem zachwycony jego designem chociaż mocno kojarzy mi się z Porsche Taycan. Samochód Sony zachwyca zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, prezentując kompletnie futurystyczny design.

Sony Vision-S

Pod maską też dużo się dzieje. Samochód jest napędzany dwoma silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 268 KM. Przyśpienie od 0 do 100 km/h wynosić będzie 4,8 sekundy. Maksymalna prędkość to 240 km/h.

Sony Vision-S na publicznych drogach

Na CES 2020 Sony twierdziło, że pokazało samochód, aby zaprezentować różne rozwiązania technologiczne. Jednak widząc zainteresowanie postanowili, że będą bardziej ambitni. Vision-S ma wyjechać na publiczne drogi! Sony twierdzi, że stanie się to jeszcze w tym roku podatkowym.

Sony Vision-S

Dalej może być tak, że Sony planuje tylko przetestować rozwiązania związane z autonomiczną jazdą. Ja mam jednak nadzieję, że mimo wszystko kiedyś będziemy mogli spotykać na ulicach Vision-S.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *