Mam wrażenie, że rynek robotów sprzątających przeżywa pewną stagnację. Z tego powodu cieszę się z każdego nowego modelu, który pojawia się na rynku. Tak i teraz jest z nowym SmartAI S7 MAX. Ciekawe, czy wyróżni się na rynku.

Dostałem na skrzynkę listę funkcjonalności robota, dzięki czemu mogę się nimi z Wami podzielić tym, czym robot chce się pochwalić i czym chce się wyróżnić.

SmartAI S7 MAX

SmartAI S7 MAX to nowy LiDAR 3.0

Zacznijmy od nowego radaru, który ma się pojawić w tym robocie. SmartAI Navi 3.0 to nowy system nawigacji oparty na lidar, który może tworzyć precyzyjne interaktywne mapy na wielu piętrach domu. Inteligentne czyszczenie ścianek działowych oraz czyszczenie w najbliższej okolicy, aby uniknąć planowania czyszczenia na duże odległości mają wyróżniać nowy system. Producent obiecuje 30% wzrost skuteczności czyszczenia. Dodatkowo, robot może inteligentnie identyfikować i obchodzić przedmioty podczas czyszczenia wąskich obszarów lub narożników.

SmartAI S7 MAX

Czas na wygodniejsze korzystanie

Nowy robot to również cała gama ułatwień, które znamy i które pojawiają się w nim po raz pierwszy.  Robot ma posiadać pilot LCD, który ma być  przyjazny dla użytkownika i odpowiedni dla osób starszych i dzieci. Można go użyć do dostosowania różnych ustawień czyszczenia i planowania. Osobiście nie korzystam, ale rozumiem potrzebę.

To co mi się bardzo podoba to ciągła aktualizacja OTA. Robot ma się aktualizować sam, bez naszej ingerencji i to pochwalam. Mamy mieć również możliwość integracji z asystentami i sterowanie np. Alexą, czy Asystentem Google.

SmartAI S7 MAX

SmartAI S7 Max tworzy i przechowuje wiele map (maksymalnie 5). Dzięki temu robot jest gotowy do szybkiego i skutecznego sprzątania, nawet po przeniesieniu na inne miejsce lub podłogę. Mamy w nim też możliwość ustawienia No-Go Zone w aplikacji. Sam używam tego bardzo, bardzo często 🙂

Większa siła i pojemność w SmartAI S7 MAX

Robot ma naprawdę porządne ssanie, bo mówimy tutaj o 3200 Pa. Wysoka moc ssania jest idealna do czyszczenia brudu, zanieczyszczeń i włosów. Duży pojemnik na kurz może pomieścić do 600 ml kurzu i zanieczyszczeń i ma być łatwy do usunięcia i wyczyszczenia. Duży pojemnik zwiększać ma pojemność do 1-2 tygodni

Robot posiada także większą baterię, bo mamy do czynienia z 3200 mAh. Łącząc to jeszcze z całkiem sporym pojemnikiem na wodę (350 ml) mamy do czynienia z robotem, który powinien sprostać nawet większym oczekiwaniom.

SmartAI S7 MAX

Inteligentne zachowanie

Robot ma zachowywać się w ten sposób, że gdy jego moc spadnie do 20% wtedy wraca do swojej stacji, podładowuje się i kontynuuje sprzątanie. W aplikacji możemy m.in. podzielić obszar na pokoje, ponazywać je i stworzyć kilka map.

Robot posiada jeszcze tryb Do-Not-Disturb, który pozwala m.in. na wyłączenie dźwięków i uniemożliwia samoczynne wyłączenie robota.

SmartAI S7 MAX

Promocja Listopadowa

Robota możecie dostać w dobrej cenie od 8 listopada do 30 listopada 2021. Zamiast płacić 399,99 euro zapłacimy za niego 299,99 euro, czyli 450 złotych taniej!

Wystarczy, że klikniecie w jeden z linków poniżej. A jak w zamówieniu wspomniecie SmartMe to producent dorzuci Wam jeszcze zestaw akcesoriów wart około 150 zł. Fajnie nie? 😉

Kup teraz

Zapraszamy do zakupu produktu na stronach wymienionych poniżej...

Kup teraz Kup teraz

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *