Macie problemy z dostawami paczek od kurierów? Nie ma ich kto odebrać? Teraz pojawiło się bardzo ciekawe rozwiązanie od firmy Yale. Dodatkowo, posiada wsparcie dla HomeKit.

Yale pokazał dwa nowe produkty podczas CES 2020, teraz możemy je już finalnie zamówić. Te produkty to smart skrzynka na paczki oraz smart zamek do szuflad i szafek.

Smart skrzynka na paczki

Yale trafia w realną potrzebę. Pozwala na wykorzystanie aplikacji przy nadawaniu dostępu dla kuriera. Możemy nadać komuś możliwość do otwarcia skrzynki, otworzyć ją zdalnie, zamknąć oraz dostać powiadomienie, gdy zostanie otwarta.

Sam dostaję bardzo dużo paczek i gdy byłem na urlopie to ich odbieranie było naprawdę dużym problemem. Z takim rozwiązaniem jest znacznie prościej. Mamy pełną kontrolę nad miejscem, gdzie kurier zostawia paczkę, a on nie musi kombinować jak nam przekazać paczkę. Do dzisiaj pamiętam jak odbierałem mojego Apple Watch od sąsiadki, która dostała paczkę od kuriera. Na paczce Apple wielkimi literami napisało: “Nie przekazywać sąsiadom!”.

Smart zamek do szafek

Kolejną nowością jest smart zamek dla szuflad. Jeśli są jakieś miejsca w waszym domu do których nie wszyscy powinni mieć dostęp to jest idealne rozwiązanie. Może to być zarówno barek jak i szuflada ze słodyczami 😉

Odblokowanie oraz zablokowanie odbywa się za pomocą aplikacji Yale. Sam zamek montujemy wygodnie za pomocą taśmy 3M lub przykręcając ją w odpowiednim miejscu.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *