Dość dawno nie publikowaliśmy nic na temat produktów Xiaomi na platformie Youpin. Jest to zapewne spowodowane chińskim nowym rokiem oraz koronawirusem. Co jakiś czas jednak wpadają nowe produkty, tak jak dzisiejsza składana bieżnia.

Xiaomi lubi pokazywać nowe produkty fitness do naszego domu. Nowa bieżnia jest składana, więc nie będzie ciągle nam stać w domu i zdobyła nagrodę za design na prestiżowym Red Dot Design w Niemczech. Xiaomi wyceniło ją na 360 USD.

Kingsmith

Specyfikacje

Bieżnia jest skonstruowana w ten sposób, aby każdy był w stanie ją prosto złożyć i rozłożyć. W Chinach jest duży problem z miejscem, więc tego typu sprzęty są bardzo pozytywnie przyjmowane. Poza tym posiada specjalną matę do biegania, która wygłusza dźwięki i wstrząsy podczas biegania. Istnieje również możliwość sparowania bieżni z aplikacją Mi Home.

Kingsmith

Kiedy jest złożona, bieżnia zajmuje powierzchnię 120×48 cm. Maksymalna waga to 110 kg, a maksymalna prędkość wynosi 15 km/h. Wewnątrz znajduje się silnik o mocy 1,25 KM. Bieżnia posiada również wyświetlacz LED, który jest widoczny wyłącznie wtedy, gdy jej używamy.

Kingsmith

Bieżnia posiada 4% nachylenie statyczne, żeby utrzymać naszą pozycję podczas biegu. Posiada również przycisk na samym środku, który pozwala sterować bieżnią jedną ręką, podczas biegu.

Źródło i zdjęcia: XiaomiToday

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka Smart Domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *