Chińska firma Xiaomi zaprezentowała właśnie swój kolejny inteligentny produkt, który z powodzeniem sprawdzi się w sypialni każdego prawdziwego gadżeciarza. Oto inteligentne łóżko 8H Feel Leather Smart Electric Bed X Pro.

Inteligentne łóżko jest wyposażone w dwa silniki, które są zdolne do podnoszenia ciężaru o masie wynoszącej nawet 600 kilogramów. Producent zapewnia, że pracują one cicho i generują dźwięk nieprzekraczający 45 decybeli. Właśnie dzięki nim użytkownik może regulować kąt pochylenia podparcia pleców w zakresie od 0 do 60 stopni. Kąt pochylenia tej części, na której spoczywają nasze nogi, może być dostosowany w przedziale od 0 do 40 stopni. Dokładność w każdym z tych przypadków wynosi 1 stopień.

smart łóżko xiaomi

fot. Xiaomi

Inteligentne łóżko od firmy Xiaomi

8H Feel Leather Smart Electric Bed X Pro umożliwia użytkownikom zapisanie maksymalnie dwóch preferowanych ustawień i łatwe przełączanie się między nimi. Poza tym, łóżko posiada zaimplementowane czujniki, które wspomaga sztuczna inteligencja. Mierzą one między innymi tętno, parametry oddechu i ruchy ciała. Są w stanie określić to, jak zdrowy jest nasz sen. Wyniki pomiarów są zapisywane i dostępne z poziomu aplikacji mobilnej Mijia.

smart łóżko xiaomi

fot. Xiaomi

Produkt kontroluje parametry naszego snu

Nowe łóżko od Xiaomi skutecznie wykrywa również chrapanie i automatycznie dostosowuje kąt pochylenia podparcia pleców, aby ułatwić użytkownikowi oddychanie. Wszystkich ustawień dokonujemy oczywiście w kompatybilnej aplikacji. Alternatywnie możemy też skorzystać z poleceń głosowych, a także z dołączonego do zestawu pilota.

Rama łóżka będzie dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych — Wisdom Ash (szary) i Inspiration Orange (pomarańczowy). Xiaomi proponuje też trzy warianty twardości materaca.

smart łóżko xiaomi

fot. Xiaomi

Cena i dostępność produktu

Najnowszy produkt Chińczyków produkuje tak naprawdę firma 8H. Smart łóżko jest już dostępne w ramach kampanii crowdfundingowej i kosztuje około 970 dolarów. Po okresie przedsprzedaży, wszystkim zainteresowanym klientom przyjdzie za ten produkt zapłacić 1120 dolarów. Na dzień dzisiejszy stanowi to równowartość ponad 5000 złotych.

źródło: gizmochina.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz