W dobie, kiedy różne branże łączą koniec z końcem, są firmy, które mają się naprawdę dobrze. Są to między innymi producenci technologii smart. 

Firma Samsung przeprowadziła badania sprawdzające, jak pandemia wpłynęła na kształtowanie się nowego stylu życia Europejczyków. Wyniki są zaskakujące! Ponad połowa z nich stwierdziła, że wolałaby wydać swoje oszczędności na inteligentne rozwiązania do domu niż nowe ubrania. Dodatkowo ankietowani zadeklarowali, że zrobią to w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Wielu z nas chce również zadbać o dobrą kondycje. 34 procent Europejczyków podaje, że chce kupić produkt związany z fitnessem lub zdrowiem.

smart

Co ciekawe, nie jest to opinia tylko jednej firmy. Okazuje się, że firma Netatmo, która zasłynęła z bardzo dobrej jakości stacji pogodowej oraz kamery domowej, również zauważyła taką samą tendencję wzrostową (chociaż na początku nie było tak kolorowo). A Wy, macie zamiar zaopatrzyć dom w tego typu sprzęt (a może już macie i chcecie ulepszyć smart dom)? Napiszcie nam w komentarzu.

Źródło: cyfrowa.rp.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *