Na Indiegogo pojawił się kolejny smart dzwonek godny uwagi. Nooie Tam Doorbell wyróżnia się między innymi bardzo dobrą jakością wideo. Jest to jeden z niewielu dzwonków z 2K.

Poza Nooie smart dzwonki z 2K to między innymi Eufy Video Doorbell oraz August View. Kąt widzenia kamery to 158 stopni, więc wystarczająco. Tak duża rozdzielczość w powiązaniu z zadowalającym kontem widzenia daje nam naprawdę ciekawy produkt.

Ważna funkcja to strefy w których ma reagować kamera. Możemy sami podzielić obszar na strefy co pozwoli na wyzwalanie wyłącznie powiadomień, wtedy gdy będą one potrzebne. Kamera potrafi rozpoznawać odległość, więc może zignorować samochód w oddali, ale poinformować nas o osobie przed drzwiami. Szczególnie, że kamera poza tym posiada także możliwość rozpoznawania ludzi. Kamera posiada także tryb nocny.

Ekspresowy montaż

Zacznijmy od czasu montażu dzwonka. Całość ma się zamknąć w 30 sekund, więc naprawdę szybko i Nooie lubi to podkreślać. Urządzenie działa po WiFi i potrzebuje do tego dedykowanego mostku – Base Station. Mostek musi być oczywiście w zasięgu urządzenia.

Bateria ma pojemność 10000 mAh i powinna wystarczyć na rok działania. Oczywiście większe wykorzystanie kamerki (np. dwustronna komunikacja). Aplikacja Nooie działa zarówno na iOS oraz Android. Możemy w niej wykorzystywać zarówno zapis w chmurze jak i na karcie SD.

Kamera jest także odporna na warunki pogodowe i posiada certyfikat IP65. Poza tym ma także integrację z Asystentem Google oraz Alexą co zawsze jest na plus dla wszystkich smart sprzętów.

Cena urządzenia po skończeniu zbiórki będzie wynosiła 150 USD, czyli ani dużo ani mało.

Źródło i zdjęcia: tabliczni.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *