Są takie produkty, które w trakcie recenzji okazują się po prostu świetne. Takie właśnie były słuchawki bezprzewodowe Mi AirDots Pro 2, które wyszły w zeszłym roku w Chinach. W końcu rynek globalny doczekał się ich premiery, będziemy je znać pod nazwą Mi True Wireless Earphones 2.

Pełną recenzję tych słuchawek znajdziecie tutaj, a jeśli lubicie unboxingi to film z ich udziałem znajduje się w tym miejscu. Mówiąc jednak bardzo krótko, to genialne słuchawki, które przewyższają wiele innych, droższych modeli jak Apple AirPods.

Słuchawki są dosłownie naszpikowane nową technologią. Znajdziemy w nich m.in. aktywną redukcję szumu (Electronic Noise Cancellation) realizowaną przez wbudowane mikrofony. Dzięki temu, wszystkie dźwięki, które miałyby nam przeszkadzać przy słuchaniu muzyki lub rozmowy będą wyciszone.

Wysoka jakość dźwięku

Przy tym modelu Xiaomi mocno postawiło na wysoką jakość dźwięku. Na sam początek, znajdziemy w nich Bluetooth 5.0 do przesyłu muzyki. Xiaomi wspiera również kodeki Hi-Res LDHC (oprócz SBC i AAC) oraz posiada 14.2-milimetrowe przetworniki.

Xiaomi AirDots Pro 2

Słuchawki są w stanie grać bez przerwy przez 4 godziny, a wykorzystując pudełko na słuchawki zwiększamy ten czas do 14 godzin. Opakowanie służy bowiem również jako powerbank dla słuchawek, więc warto je na bieżąco ładować. Z ważnych rzeczy warto jeszcze wspomnieć o podwójnym mikrofonie w słuchawkach, który znacznie podwyższa jakość rozmów.

Słuchawki zostały wycenione na 80 euro, więc u nas powinny kosztować około 360 – 370 euro. Jeśli chcecie je kupić taniej, to wersję chińską dostaniecie za 221 zł z tego linku.

  • Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
  • Interesuje Cię tematyka smart domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
  • Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
  • Szukasz promocji na sprzęt Smart Home? Dołącz do grupy z promocjami!
  • A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *