Segway nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Widać, że wiążą duże nadzieje z nadchodzącymi targami CES 2020. Pokazali już swoje  skutery, motorowery i nawet S-POD. Teraz do kolekcji dołączają hulajnogi.

Nowe hulajnogi od Segway mają przynosić całkowicie nową jakość. Pierwsza hulajnoga to Air T15. Hulajnoga waży około 10 kilogramów i posiada 300-watowy silnik. Segway dorzucił do niej kilka interesujących opcji. Po pierwsze, składa się automatycznie po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Po drugie, sama dostosowuje prędkość do nawierzchni. Jeśli jest prosto to przyśpiesza, jeśli wyboiście to zwalnia. Segway porównuje tą funkcję do tempomatu. Tylko prędkość nie jest największa, hulajnoga pojedzie maksymalnie 20 km/h.

Segway

Druga hulajnoga jest nietypowa, bo trzy kołowa. O T60 już wam wcześniej pisaliśmy. Ten model będzie się cechować sztuczną inteligencją i autonomiczną jazdą. Będziemy w stanie go „zawołać” do siebie, a on sam podjedzie. Uber już jest nią dość mocno zainteresowany. Rozwiązałoby to też choć trochę problem porzuconych hulajnóg po całym mieście.

Segway

Cieszę się, że Amerykański producent wyszedł z dołka i pokazuje nowe produkty. Kto wie, może Segway ponownie zawojuje świat?

Źródło i zdjęcia: The Verge

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *