Przedstawiciele południowokoreańskiego producenta opublikowali w sieci film, który stanowi zaproszenie do wzięcia udziału w wydarzeniu Samsung Galaxy Unpacked 2022. Dowiedzieliśmy się z niego, że konferencja odbędzie się już w lutym.

Choć firma nie podała dokładnej daty wyczekiwanego przez wielu wydarzenia, to niektórzy spekulują, że odbędzie się ono dokładnie 8 lutego 2022 roku. TM Roh z Samsunga pozwolił sobie również na opublikowanie kilku ciekawych informacji dotyczących nowych urządzeń sygnowanych logo marki. Spodziewamy się, że właśnie tego dnia światło dzienne ujrzą nowe smartfony Galaxy S22.

Galaxy S22 ujrzy światło dzienne na Unpacked 2022?

Wiemy, że wielu z Was było zaskoczonych, gdy Samsung nie zaprezentował w 2021 roku nowego modelu z serii Galaxy Note. W lutym, przy okazji wydarzenia Unpacked 2022, zaprezentujemy Wam najbardziej godne uwagi urządzenie z serii S, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy – przyznał w tajemniczym wpisie TM Roh.

Przedstawiciel południowokoreańskiej firmy ujawnił też, że kolejna generacja smartfona z linii Galaxy S połączy w ramach jednego urządzenia wszystkie najlepsze funkcjonalności, z jakich znane są sprzęty Samsung Galaxy. Oczekujemy, że nowe flagowce będą oferowały ponadprzeciętne możliwości w zakresie fotografii nocnej, mocy obliczeniowej oraz wydajności. Wiele wskazuje również na to, że to ponownie wariant Ultra będzie najmocniejszym sprzętem z serii S22.

tm roh galaxy unpacked 2022

fot. Samsung

Czy Galaxy S22 Ultra z powodzeniem zastąpi urządzenia z serii Note?

Ubiegłoroczna seria S21 wspiera rysik S Pen, a to oznacza, że koniec linii sprzętów Galaxy Note jest już bardzo bliski. Coraz nowsze przecieki dotyczące nowych smartfonów pozwalają sądzić, że to właśnie Samsung Galaxy S22 Ultra zastąpi urządzenia z serii Note. Producent ma ponoć zadbać między innymi o implementację slotu na rysik.

galaxy s22 przeciek

fot. evleaks (Twitter)

Z najnowszych informacji przekazanych przez włodarzy Samsunga wynika, że szczegóły poznamy już w przyszłym miesiącu. Do tego czasu fani smartfonów Galaxy Note mogą mieć nadzieję, że funkcjonalności rysika nie zostały zapomniane przez producenta. Data i godzina rozpoczęcia wydarzenia Unpacked 2022 pozostaje w dalszym ciągu tajemnicą.

źródło: engadget.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz