Macie prawo nie pamiętać inteligentnego głośnika o nazwie Galaxy Home Mini, gdyż sprzęt nie był nigdy oficjalnie dostępny na polskim rynku. Według najnowszych doniesień, południowokoreański producent może już niedługo zadebiutować następcę tego modelu.

Całkiem ciekawe rewelacje opublikował ostatnio Max Jambor, który znany jest przede wszystkim z rozpowszechniania przecieków dotyczących nowych smartfonów. Napisał on na swoim Twitterze, że od potencjalnej premiery Galaxy Home Mini 2 nie dzieli nas zbyt wiele czasu. Sprzęt otrzymał też ponoć numer SM-V320.

samsung galaxy home mini

fot. @MaxJmb / Samsung

Produkcja Galaxy Home Mini 2 już ruszyła?

Jambor ujawnił też, że produkcja inteligentnego głośnika od Samsunga już się rozpoczęła. Potwierdza to doniesienia, które końcem ubiegłego roku opublikował serwis SamMobile. Już wtedy informowano, że trwają pracę nad nową wersją tego gadżetu. Do tego typu plotek należy zawsze podchodzić z przymrużeniem oka, jednak każda kolejna taka rewelacja pozwala sądzić, że szykuje się coś interesującego.

Pierwsza generacja Samsunga Galaxy Home Mini była dostępna tylko i wyłącznie na południowokoreańskim rynku. Głośnik jest kompatybilny z asystentem głosowym Bixby, który nie wspiera oczywiście języka polskiego. Sprzęt mogły otrzymać tylko i wyłącznie te osoby, które zamówiły w przedsprzedaży smartfona Samsung Galaxy S20. Głośnik nie trafił ostatecznie do regularnej sprzedaży. Czy z jego następcą będzie inaczej?

samsung galaxy home mini

fot. Samsung

Premiera może odbyć się już całkiem niedługo

Wygląda na to, że południowokoreański producent nie rezygnuje z rywalizacji z rozwiązaniami takimi jak Google Home Mini czy sprzęty z linii Amazon Echo. Możemy się spodziewać, że jeśli Galaxy Home Mini 2 rzeczywiście ujrzy światło dzienne, to zmiany względem poprzednika nie będą rewolucyjne.

Max Jambor nie ujawnił oczywiście ani możliwej daty debiutu tego gadżetu, ani też szczegółowych danych odnoszących się do jego dostępności. Jeśli projekt znajduje się faktycznie na tak zaawansowanym etapie, konkrety możemy poznać już w trakcie prezentacji smartfona Galaxy S22. Wydarzenie Galaxy Unpacked 2022 zaplanowano na 8 lutego 2022 roku.

źródło: phonearena.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *