W Sieci pojawiły się pierwsze rendery oczekiwanych słuchawek bezprzewodowych Samsung Galaxy Buds 2. Jeśli efekt końcowy będzie do nich podobny to szykują nam się naprawdę ciekawe słuchawki.

Spodziewano się zobaczyć nowe słuchawki albo na premierze Galasy S20, albo nowego Note 20. Na premierze S20 pokazały się tylko odświeżone Suchawki Samsung Galaxy Buds z plusem, więc pozostaje Note 20, którego premiera planowana jest na sierpień.

Pierwszym co się mocno rzuca w oczy jest ich nietypowy kształt. Słuchawki wygląda jak małe fasolki. Rendery te powstały na bazie schematów urządzeń i nie są oficjalnymi materiałami producenta. Możemy na nich dojrzeć piny do ładowania oraz wiemy, że będą miały wielkość około 2,8 cm.

Na Renderze możemy także dostrzec dwa przetworniki. Najprawdopodobniej jeden z nich będzie wykorzystywany do odtwarzania dźwięku w wysokim oraz średnim paśmie, a drugi w niskim. Na ten moment jesteśmy w stanie dowiedzieć się wyłącznie tyle na temat nowych słuchawek. Wiemy, że są na etapie testowania i wkrótce powinniśmy się dowiedzieć czegoś więcej.

Źródło i zdjęcia: Winfiture.de

 

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *