Roborock to firma bardzo dobrze znana fanom robotów odkurzających. Roborock S5/S50 to jeden z najpopularniejszych modeli. Najnowszy model Roborock S7 miał zadebiutować w 2020 roku, ale jednak po zapowiedziach nie pojawił się w sklepach. Teraz wraca, lepszy niż kiedykolwiek.

Roborock S7 będzie modelem premium, to już prawie pewne. Ilość nowości i świetnych podzespołów jasno o tym mówi. Nie spodziewaliśmy się jednak, że Roborock zrobi tak genialnego robota!

Porządne mopowanie, nareszcie!

Roborock postanowił w końcu rozprawić się z problemem przecieranych podłóg. S7 je wyszoruje! Roborock S7 będzie miał sobie w stanie poradzić nawet z ciężkimi zabrudzeniami jak zeschnięty ketchup, czy kawa. Poradzi sobie nawet ze starą colą 😉 Jeśli faktycznie tak się stanie to Roborock rozbija bank.

Jak to zrobili? Genialnie. Wykorzystali technologię soniczną, tą samą, którą znamy ze szczoteczek sonicznych. Dzięki temu szmatka wibruje z częstotliwością 3000 razy na minutę. Dzięki temu jest ona w stanie wyszorować podłogę.

Suchy dywan w trakcie mopowania!

Kolejną genialną funkcją jest podnoszenie ściereczki, gdy robot wykryje, że wjechał na dywan. Dzięki temu dywan nie będzie mokry w trakcie mopowania! Ta funkcjonalność przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy musieli kombinować z dywanami, gdy mopowali podłogi.

Roborock S7

Jeszcze mocniejszy, jeszcze silniejszy – Roborock S7!

Roborock S7 został na nowo przemyślany w praktycznie każdym aspekcie. Zyska nową, zaprojektowaną całkowicie od nowa szczotkę główną zrobioną całkowicie z gumy. Bateria 5200 mAh ma wystarczyć na 3(!) godziny odkurzania. Pojemnik 300 mililitrów ma wystarczyć na 200 metrów kwadratowych mopowania.

Roborock S7

A dorzućmy jeszcze do tego nowy, super silny silnik o mocy 2500 Pa!

Roborock S7

Stacja dokująca Roborock S7, czyli jestem już całkiem oczarowany

Uwielbiam stacje dokujące, ale jednego mi brakowało. Wiecie czego? Miejsca na wodę, żebym nie musiał biegać za robotem. Roborock zrobił i to. Rozbili bank po prostu rozbili bank.

Roborock S7

Premiera? 2021. Cena? Pewnie dużo. Ja mam tylko jedno pytanie. Gdzie stanąć w kolejce?

Źródło i zdjęcia: oiot.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty