Ring Video Doorbell 3 to następca Ring Video Doorbell 2, znanego dzwonka do drzwi od firmy Ring. Tej samej, która kilka miesięcy temu miała problemy z prywatnością danych swoich klientów. Teraz pojawiły się w związku z nim nowe informacje.

Dave Zatz z serwisu Zatz not funny zauważył stronę produktu, która zdążyła zostać ściągnięta. To na tej stronie pojawiła się interesująca opcja, czyli nagrywanie przed akcją. Oznacza to, że nowy dzwonek od Ring nagrywa 4 sekundy czarno-białego filmu zanim jakikolwiek ruch zostanie wychwycony przez czujnik ruchu.

Część inteligentnych dzwonków posiada funkcjonalność, ale Video Doorbell 3 jest pierwszym, który robi to będąc zasilanym przez baterie. Poza tym, dzwonek różni się jeszcze kilkoma rzeczami w stosunku do poprzednika. Wspiera już zarówno Wifi 2.4 gHz oraz 5 gHz (model 2 wspierał jedynie 2.4 gHz) oraz jego przód będzie teraz prościej ściągnąć z drzwi.

W kwestii wyglądu znaczących zmian nie ma. Jego cena będzie wynosić pomiędzy 199 USD a 229 USD. Data premiery nie jest jeszcze znana, gdyż produkt nie został nawet oficjalnie zaprezentowany.

Źródło i zdjęcia: The Verge

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *