Marka Ring znana jest przede wszystkim z oferowania wysokiej jakości kamer bezpieczeństwa przydatnych w domu. Najnowsze przecieki zdradzają, jak może prezentować się kamera bezpieczeństwa przeznaczona do monitorowania samochodu. Poznajcie Ring Car Cam.

Ostatnie informacje ujawnili The Tape Drive oraz Zatz Not Funny. Już w tym momencie wiadomo, że urządzenie będzie w stanie monitorować zarówno wnętrzne, jak i otoczenie pojazdu. Opublikowane materiały zawierają również zdjęcie kamery. Wyraźnie widać, że zamontujemy ją między innymi na desce rozdzielczej samochodu. Ale czy będzie to jedyny sposób jej montażu?

Pierwsze przecieki dotyczące Ring Car Cam

Urządzenie o nazwie Ring Car Cam zostało zapowiedziane we wrześniu ubiegłego roku, jednak do tej pory marka należąca do Amazona nie zdecydowała się na pokazanie zdjęć opracowywanego sprzętu. Nie poznaliśmy również najważniejszych funkcji kamery oraz szczegółów odnoszących się do jej specyfikacji technicznej.

ring car cam

fot. Ring

Najnowszy przeciek zawiera między innymi kilka informacji pochodzących wprost z pomocy technicznej oraz samo poglądowe zdjęcie produktu. Przedstawiciele marki Ring zakomunikowali już, że kamera będzie działać zarówno w trakcie podróży, jak i podczas postoju samochodu. Ring Car Cam może oferować nie tylko montaż na desce rozdzielczej, ale także na szybie pojazdu. Dodatkowe funkcje ma zagwarantować podłączenie do złącza diagnostycznego OBD-II.

Kamera zaoferuje integrację z asystentem Amazon Alexa

Nagrane materiały filmowe będzie można przechowywać nie tylko lokalnie, ale także w chmurze. Opcjonalna subskrypcja obejmie możliwość łączności komórkowej i uaktywni funkcję Emergency Crash Assist. Umożliwi ona weryfikację, czy samochód brał udział w zdarzeniu drogowym. Przydatna może się też okazać integracja z asystentem głosowym Amazon Alexa. To z całą pewnością poprawi i tak imponującą funkcjonalność kamery Ring Car Cam.

Na ten moment nie znamy daty oficjalnej premiery tej kamery. Źródła informują jednak, że może się ona odbyć całkiem niedługo. Z całą pewnością jest na co czekać.

źródło: techradar.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *