realme z początkiem stycznia oficjalnie wprowadziła serię realme GT 2 na rodzimym rynku w Chinach. realme GT 2 Pro jest dostępny w trzech wariantach: 8 GB + 128 GB, 12 GB + 256 GB i 12 GB + 512 GB i wkrótce pojawi się na rynkach europejskich, które razem z Chinami staną kluczowymi obszarami rozwoju linii produktów premium.

Seria realme GT 2, będąca najbardziej zaawansowaną linią flagowców w historii marki, jest decydującym krokiem naprzód dla realme. Marka wkraczając na rynek high-end przyniesie milionom użytkowników na całym świecie nowe niespodzianki, dzięki innowacyjnym technologiom i przełomowym projektom.

Design

Firma realme ponownie nawiązała współpracę ze światowej sławy projektantem przemysłowym Naoto Fukasawa, aby stworzyć pierwszy w branży projekt obudowy smartfonu z bio-polimeru, inspirowany techniką papieru. Po 12 miesiącach badań, w trakcie których powstały 63 prototypy, ostateczne warianty realme GT 2 Pro zawierają najnowocześniejszy design, dzięki procesowi grawerowania laserowego o grubości 0,1 mm.

realme GT 2 Series posiada cztery warianty kolorystyczne – Paper White, Paper Green, Steel Black, Titanium Blue.

Dążąc do projektowania produktów w sposób najbardziej zrównoważony ekologicznie, tylna obudowa realme GT 2 Pro Master Edition jest wykonana z materiału biopolimerowego, który uzyskał międzynarodowe certyfikaty SABIC ISCC i TCO. Wykorzystany surowiec pozwolił na zmniejszenie śladu węglowego aż o 35,5%. Co więcej, materiał nadający się do recyklingu i atrament na bazie soi zastosowany w opakowaniu również otrzymały certyfikaty TCO i Soy-based Ink.

Opakowania nadające się do recyklingu realme serii GT 2.

Wyświetlacz

realme GT 2 Pro wyposażono w pierwszy na świecie płaski wyświetlacz 2K AMOLED z technologią LTPO 2.0. Ekran realme GT 2 Pro otrzymał ocenę DisplayMate A+ i certyfikat HDR10+.

realme GT 2 Pro został wyposażony w ekran o rozdzielczości 2K UHD do 525 PPI, chroniony przez najbardziej zaawansowane szkło Corning Gorilla Class Victus. Ponadto, jego niezrównane funkcje wyświetlacza, takie jak wyświetlanie na ekranie do 1,07 mld kolorów, 10-bitowa głębia kolorów, standard koloru JNCD 0,5, współczynnik kontrastu 5,000,000:1 otrzymały certyfikat HDR10+ i ocenę DisplayMate A+. W smartfonie wykorzystano najbardziej zaawansowaną technologię LPTO 2.0, która zapewnia wyjątkowo płynny obraz i optymalną wydajność energetyczną.

Wydajność

realme GT 2 Pro jest zasilany przez najnowszy procesor Snapdragon 8 Gen 1 Platform. Firma zastosowała zaawansowaną technologię procesową 4nm i pierwszą na świecie architekturę ARM v9, zapewniając wysoką i stałą wydajność na poziomie 30%. Najnowsza platforma Snapdragon 8 Gen 1 może osiągnąć ponad 1 milion wyników w AnTuTu.

realme GT 2 Pro posiada największy w branży obszar rozpraszania ciepła o powierzchni 36761 mm², zapewniający chłodzenie do 3°C, aby zmaksymalizować wydajność układu urządzenia. Moduł chłodzenia jest wyposażony w płytkę chłodzącą VC w zupełnie nowej 9-warstwowej konstrukcji na powierzchni 4129mm², zapewniając niezwykłą wydajność i szybkie działanie.

Kamera

realme GT 2 Pro posiada wysokiej klasy potrójny aparat wyposażony w obiektyw ultraszerokokątny o rekordowym polu widzenia 150 stopni oraz obiektyw Micro-lens z 40-krotnym zoomem. Konfiguracja potrójnego aparatu z jedynym na świecie ultraszerokokątnym aparatem 150 ° i aparatem z mikroobiektywem 40x.

Główny aparat fotograficzny dysponuje 50-megapikselową matrycą Sony IMX766 z Optyczną Stabilizacją Obrazu (OIS) i modułem auto focus Omni-directional PDAF. Fotografia nocna na realme GT 2 Pro jest nie do odróżnienia od tej na innych flagowych smartfonach premium.

Poza tym, pierwszy na świecie 150-stopniowy ultraszerokokątny aparat pozwala na wykonywanie zdjęć panoramicznych w niespotykanej dotąd jakości dzięki zintegrowanemu sensorowi 50MP Samsung JN1 sparowanemu z 150-stopniowym trybem ultraszerokokątnym i pierwszym na rynku trybem rybiego oka. Fenomenalny aparat z obiektywem Micro-lens z 40-krotnym zoomem umożliwia robienie zbliżeń na niespotykaną w smartfonach skalę.


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *