W tym tygodniu firma realme wprowadza na rynek swój pierwszy robot odkurzający z funkcją odkurzania i mopa 2 w 1. Oferuje on 38 różnych czujników w ramach inteligentnej nawigacji, w tym czujnik LiDAR. Robot odkurzający realme techlife to najbardziej zaawansowany produkt do inteligentnego domu, jaki do tej pory wypuściła firma realme.

Serce każdego robota – LiDAR

Spośród wielu czujników czujnik LiDAR jest szczególnie ważny dla precyzyjnej nawigacji w czasie rzeczywistym, która została zidentyfikowana przez NASA jako kluczowa technologia umożliwiająca autonomiczne precyzyjne i bezpieczne lądowanie przyszłych zrobotyzowanych i załogowych pojazdów lądujących na Księżycu. Dzięki LiDAR możliwa jest szybka i dokładna nawigacja w czasie rzeczywistym oraz precyzyjne mapowanie pokoju w aplikacji.

Wbudowany czujnik LiDAR mierzy odległość do obiektu emitując światło pulsacyjne i mierzy odbite impulsy w celu określenia położenia i odległości. Dlatego robot odkurzający może obliczyć najlepszą ścieżkę do sprzątania pomieszczenia na podstawie jego kształtu i rozmiaru, unikając przedmiotów, takich jak duże meble. Poza tym robot odkurzający realme techLife może skanować i przechowywać do 5 różnych map, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować czyszczenie, ustawiając wirtualną ścianę i strefę braku czyszczenia w aplikacji realme link. Co więcej, robot odkurzający konsekwentnie udoskonala mapę, aby lepiej zrozumieć, gdzie dalej sprzątać i jak sprzątać skutecznie.

W porównaniu z typowym systemem nawigacji inercyjnej lub wizualnej, system nawigacji LiDAR sprawia, że ​​robot jest o 12% dokładniejszy w planowaniu ścieżki i sprzątaniu.

Pierwszy robot Realme

Robot może identyfikować powierzchnie w czasie rzeczywistym. Ssanie i prędkość automatycznie zwiększą się w trudnych do czyszczenia, zbierających kurz w miejscach, takich jak dywany i krawędzie ścian. Robot posiada także potężne ssanie 3000 paskali oraz zbiornik na wodę o wielkości 300 ml. Generuje przy tym hałas o głośności zaledwie 55 db.

Doskonale współpracuje też z asystentem Google i Alexą.

Obraz ekosystemu AIOT Realme

Ponieważ produkty sztucznej inteligencji łączą się z codziennym życiem, Realme zamierza zbudować pełny ekosystem AIOT dla globalnych, młodych użytkowników. W ciągu najbliższych pięciu lat firma realme zaktualizuje swoją strategię AIOT, aby stworzyć kompletny ekosystem, od indywidualnego użytku do inteligentnych produktów domowych. Celuje w trzy główne kategorie, w tym inteligentną rozrywkę, inteligentną opiekę i inteligentne połączenie, Techlife będzie impulsem do rozpoczęcia podróży.

W Techlife czekają trzy etapy. Pierwszym z nich jest stworzenie butików AIOT i zwiększenie wpływu TechLife, czyniąc z niego otwartą platformę komunikacji dla młodych użytkowników i partnerów kanału sprzedaży. Wtedy TechLife będzie na tyle potężny, by wspierać innowacyjne i dynamiczne startupy w branży, udostępniać kanały sprzedaży i łańcuchy dostaw, wzbogacając kategorie ekosystemu AIOT. Wreszcie, realme połączy się z najlepszymi światowymi markami sprzętu AGD, aby dołączyć do platformy TechLife, aby naprawdę stworzyć kompletny ekosystem AIOT dla użytkowników.

Super promocja Seckilling! Tylko do 25.06.2021!

Wraz z promocją robota pojawiła się również ciekawa promocja. Poniżej informacje:

1. Czas promocji: 2021-06-16  – 2021-06-25
2. Jeden kupon jest dostarczany codziennie od 11 do 12. Jeśli kupon zostanie odebrany dzień wcześniej i nie zostanie opłacony, wtedy zostanie usunięty, a następnego dnia dodawany jest nowy kupon.
3. Akcja secklingowa potrwa 10 dni i wśród osób, które kupią robota będzie wybierany 1 zwycięzca każdego dnia, w sumie 10 zwycięzców.
4. Dla 10 zwycięzców każdemu otrzyma 1 robota odkurzającego z 1 zbiornikiem na wodę i 12 ściereczkami do mopa, czyli odkurzacz robota 2 w 1 i funkcję mopowania.

Kup teraz

Zapraszamy do zakupu produktu na stronach wymienionych poniżej...

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *