Czas oczekiwania nareszcie dobiegnie końca. Już 31 marca Xiaomi planuje dużą premierę swoich produktów. Przewidujemy co możemy na niej zobaczyć!

Mi 10

Zacznijmy od oczywistych oczywistości, czyli Mi 10. Nowy flagowiec na 100% pojawi się podczas nadchodzącej premiery w Xiaomi. Jak to jest z tym producentem ponownie dostaniemy topowy telefon w bardzo przystępnej cenie. Niedawno informowaliśmy Wam o tym, że znamy europejską premierę Mi 10, a teraz czas na Polską.

Mi Watch?

Zegarek Xiaomi rozbudza naszą ciekawość pod koniec zeszłego roku, posiada jednak jedną zasadniczą wadę. Jest bardzo chiński. Od połączenia z operatorami poprzez aplikację. Spodziewamy się jednak, że Xiaomi pokaże jego globalną wersję. Polski rynek jest dla nich ważny, więc czemu by nie zacząć od nas 😉 Jak tylko się pojawi to będziemy jednymi z pierwszych, którzy po niego pomkną 😉

Smart Home Xiaomi?

Czekam trochę na odświeżenie asortymentu Xiaomi jeśli chodzi o dział smart home. I nie myślę tutaj tylko o Xiaomi, ale firmach powiązanych. Może nowe roboty z Roborock? Albo oficjalne wejście Aqara? Bardzo bym się ucieszył na taki obrót spraw, aczkolwiek szanse są nikłe.

Niespodzianka

A może Xiaomi zaskoczy nam jeszcze czymś innym? Z tą firmą spodziewaj się niespodziewanego 🙂 Niemniej jednak będziemy oglądać to z zapartym tchem i Was również do tego zapraszamy!

Premiera odbędzie się 31 marca 2020 roku o godzinie 18:00.

Transmisję będzie można oglądać na profilu Facebook (www.facebook.com/XiaomiPoland ) oraz kanale YouTube (www.youtube.com/c/xiaomipolska ) oraz oczywiście SmartMe.pl.

Źródło i zdjęcia: Informacja Prasowa

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *