Inteligentna kamera Realme Smart Cam 360 jest już oficjalnie dostępna w polskiej dystrybucji. Urządzenie oferuje między innymi panoramiczne widzenie w 360 stopniach.

Nowa kamera od Realme umożliwia nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080p, co ma zapewnić wysoką szczegółowość przechwyconych materiałów. Zarejestrowany obraz charakteryzuje się mniejszą ilością szumów. Producent informuje też o zastosowaniu technologii korygującej zniekształcenia, które mogą powstawać na krawędziach różnych obiektów.

Wizja w podczerwieni

kamera realme smart cam 360

fot. Realme

Kamera doskonale sprawdzi się też w przypadku rejestrowania obrazu w nocy. Wizja w podczerwieni gwarantuje dobrą widoczność w całkowitej ciemności i skutecznie zachowuje kolor przechwytywanego wideo.

Realme Smart Cam 360, jak sama nazwa wskazuje, oferuje pełne pole widzenia. W osiągnięciu tego pomagają dwa silniki, które bez problemu mogą obracać się we wszystkich kierunkach. Wszystkie podzespoły są wysokiej jakości i gwarantują cichą pracę sprzętu.

Detekcja ruchu wspomagana przez sztuczną inteligencję

Nowa kamera od Realme została też wyposażona w rozwiązania obejmujące detekcję ruchu, detekcję głosu, a także wykrywanie ludzkiego ciała. W momencie zarejestrowania podejrzanych zachowań, urządzenie od razu prześle do właściciela komunikat. Powiadomienie można odczytać z poziomu aplikacji mobilnej realme Link. Na uwagę zasługuje też funkcjonalność śledzenia ruchu w czasie rzeczywistym.

kamera realme smart cam 360

fot. Realme

Wbudowany głośnik umożliwia komunikowanie się z domownikami, co także wpływa na zwiększenie użyteczności inteligentnej kamery od firmy Realme. Stabilność połączenia sieciowego wspomagana jest przez wbudowany wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Sprzęt można zamontować zarówno w pionie, jak i w pozycji odwróconej. Gadżet obsługuje ponadto karty pamięci o pojemności 128 gigabajtów. 

Polska cena kamery realme Smart Cam 360

Inteligentna kamera realme Smart Cam jest już dostępna w oficjalnym polskim sklepie internetowym tej firmy. Sprzęt wyceniono na 229 złotych.

źródło: realme.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *