SmartMe to nie tylko portal! Jesteśmy w wielu miejscach i nową serią wpisów, będziemy Wam przybliżać to, gdzie możecie nas jeszcze znaleźć i po co tam jesteśmy. Na pierwszy ogień idzie Instagram! Co ma wspólnego Smart Home i Instagram? Sprawdźcie sami!

Naszym Instagramem opiekują się Martyna i Magda.

Celem naszego profilu na Instagramie jest pokazywanie piękna technologii. W dzisiejszych czasach urządzenia z obszaru Smart Domu są nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Dzięki profesjonalnym zdjęciom możemy pokazywać, że idealnie komponują się zarówno z nowoczesnymi wnętrzami jak i starszymi kamienicami.

Instagram

Nasz profil Instagram jest aktualnie podzielony na trzy feedy:

  1. Piękno Technologii – tutaj pokazujemy autorskie zdjęcia sprzętów, które recenzujemy. Znajdziecie tam zdjęcia produktów, które już pojawiły się na portalu oraz tych, które dopiero na niego zmierzają. Są to pojedyncze zdjęcia produktów lub ich kolekcje
  2. SmartMe Travels – Pasją większości z członków SmartMe są podróże. Postanowiliśmy to wykorzystać w ramach serii SmartMe Travels. Pokazujemy na niej technologię w różnych zakątkach świata oraz miejsca, które wywarły na nas wrażenie. Znakiem rozpoznawczym jest ramka #smartmetravels, która zawsze okala to co fotografujemy.
  3. SmartMe od kuchni – Część sesji jest poświęcona temu jak pracujemy. W naszej codziennej pracy często wykorzystujemy sprzęty, które recenzujemy. Te zdjęcia pokazuje w jaki sposób działamy na codzień i możecie zerknąć jak wygląda m.in. powstawanie artykułów.

Jesteśmy dumni z pracy jaką wykonują Martyna i Magda i gorąco zachęcamy Was do wejścia na nasz profil i polubienia go. Na profilu nowe zdjęcia pokazują się każdego dnia, więc możecie mieć pewność, że zawsze będziecie na czasie!

Nasz profil na instagramie to @Smartme.official, a link to: https://instagram.com/smartme.official/

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *