Powerbank to urządzenie bez którego nie wyobrażam sobie teraz życia. Po prostu nie zliczę jak wiele razy uratował mnie w ciężkich sytuacjach, gdy telefon twierdził, że to już koniec zabawy. Minusem powerbanka jest jednak to, że często jest duży i nieporęczny. Z tym jednak nie ma takiego problemu.

Firma, która postanowiła zbudować powerbank w formie breloka do kluczy jest rolling square. Ich powerbank jest urządzeniem dedykowanym do sytuacji awaryjnych. Pojemność to zaledwie 1400 mAh, czyli zdecydowanie mniej niż najczęstsze 10 000 mAh lub 20 000 mAh.

Jednak w takiej sytuacji dobrze jest mieć pod ręką koło ratunkowe. Według testów potrafi on doładować iPhone 11 o około 35%, a Samsunga Galaxy S20 o 27%. Testy były przeprowadzane na urządzeniach z włączonym trybem samolotowym i 10% naładowania baterii.

Tym co odgrywa tutaj największą rolę jest rozmiar i waga powerbank. Jego wymiary to 6 x 4,5 x 1,2 cm, a waga to 40g. Oznacza to, że spokojnie możecie go podpiąć do kluczy i trzymać w kieszeni. Plusem jest też to, że ma on już wbudowane kable USB-C oraz Lighting, więc nie musicie o nich sami pamiętać.

Sprytna stacja dokująca

Stacja dokująca jest bardzo ciekawie przemyślana. Montujemy ja do ściany za pomocą kołków albo taśmy samoprzylepnej. Stację podłączamy do prądu i w ten sposób zyskujemy również uchwyt na klucze! Powerbank łapie się bowiem na magnesach i może w ten sposób „wisieć”. A my nie będziemy musieli szukać za każdym razem kluczy 😉

Kampania na Indiegogo już się zakończyła, ale w dalszym ciągu możecie kupić powerbank w bardzo dobrej cenie, bo za jedyne 103 zł.

Źródło i zdjęcia: Indiegogo

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *