Dzisiaj w nocy rozpocznie się cisza wyborcza, a już w niedzielę 13.10 ruszymy do urn. Bez względu na to na jaką partię oddamy głos: partię rządzącą, opozycję, czy inne ugrupowanie – ten głos będzie ważny. Bo to my powinniśmy decydować o nas samych, jeśli mamy prawo głosu to z niego skorzystajmy. A Lime nam w tym pomoże.

Jeśli jednym z powodów, żeby nie pójść na wybory była odległość do lokalu wyborczego to w dużych miastach będzie o jeden problem mniej. Lime, których hulajnogi znajdziecie w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, wychodzi z inicjatywą i oferuje kody zniżkowe dla każdego, kto tylko będzie chciał.

Paulina Mróz, Dyrektor Lime na teren Polski, Czech i Węgier

Po raz kolejny w tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i oferujemy użytkownikom Lime komfortowy sposób dotarcia do lokali wyborczych. Jako Lime wspieramy odpowiedzialne postawy obywatelskie, dlatego chcemy dać mieszkańcom polskich miast dodatkową zachętę do wyjścia z domu i udania się do lokalu wyborczego.

Darmowy przejazd o wartości do 10 złotych, pozwalać będzie na przejazd przez ok. 14 minut. Kod promocyjny, który należy wpisać w aplikacji to JADENAWYBORY. Kod będziecie mogli wykorzystać w niedzielę 13.10 od godziny 6:00 do końca dnia.

Źródło i zdjęcia: Lime

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *