W tym roku OPPO wydłuża Dzień Dziecka! Aż przez 6 dni smartfon OPPO Reno5 Lite będzie dostępny w specjalnym zestawie z inteligentną opaską OPPO Band oraz bezprzewodowymi słuchawkami OPPO Enco W11. Tym samym, z okazji Dnia Dziecka, w cenie smartfona o wartości 1599 zł klienci otrzymują w prezencie akcesoria o wartości ponad 300 zł!

Podobno dziecko drzemie w każdym z nas, dlatego przypadające na 1 czerwca święto powinno być celebrowane przez wszystkich bez wyjątku. Zgodnie z tą myślą marka OPPO przygotowała specjalną promocję.

Funkcjonalny zestaw na Dzień Dziecka

Każdy, kto między 27 maja, a 1 czerwca kupi model OPPO Reno5 Lite, otrzyma zestaw funkcjonalnych produktów, będących świetnym uzupełnieniem dla smartfona.

Opaska OPPO Band, poza monitorowaniem szeregu parametrów zdrowotnych i związanych z aktywnością fizyczną (natlenienia krwi, tętna, snu, kroków itd.) pozwala też na odbieranie wiadomości i powiadomień o połączeniach przychodzących, sterowanie odtwarzaniem muzyki, a nawet może pomóc w odszukaniu telefonu. Pełna obsługa możliwa jest dzięki jasnemu i wyraźnemu wyświetlaczowi AMOLED. Przyjemne użytkowanie gwarantuje też długi czas pracy na baterii i wodoszczelność do 50 m.

Z kolei bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W11 gwarantują stabilność sygnału, oraz doskonałą jakość dźwięku, odporną na zakłócenia. Słuchawki W11 są wyposażone w dynamiczne przetworniki 8 mm z tytanowymi kompozytowymi membranami, które wzmacniają basy i zwiększają zasięg wysokich częstotliwości, zapewniając ultraczysty dźwięk. Dodatkowo mają funkcję eliminacji szumów podczas połączeń, zmniejszającą niepożądany hałas nawet w zatłoczonych miejscach. Dzięki spełnionym wymogom normy IP55, potwierdzającej odporność na wodę i kurz, sprawdzą się na siłowni czy podczas biegania w deszczu. Wygodę użytkowania podnosi szybkie ładowanie: 15 minut zapewnia nawet 1 godzinę odtwarzania.

Promocyjny zestaw z Reno5 Lite, opaską OPPO Band oraz słuchawkami OPPO Enco W11 będzie dostępny w cenie 1599 PLN – czyli o ponad 300 zł taniej, niż wynosi nominalna cena urządzeń znajdujących się w zestawie.

Oferta dostępna jest w sklepach internetowych w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.

Źródło i zdjęcia: Informacja Prasowa


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *