OPPO zaprezentowało już swój smartwatch OPPO Watch jakiś czas temu, jednak dotychczas był on dostępny wyłącznie w Państwie Środka. Wkrótce jednak to się zmieni i zegarek zagości na starym kontynencie.

OPPO Watch to smartwatch, który designem przypomina Apple Watch jednak jest to pierwszy inteligentny zegarek od OPPO. Ważną funkcjonalnością, którą w nim znajdziemy jest opcja e-sim. Na ten moment jednak jest ona dla nas nieprzydatna, gdyż zegarek łączy się wyłącznie z chińskimi operatorami. To się jednak ma zmienić, zgodnie z pojawiającymi się zapowiedziami.

Brian Shen, wicedyrektor zarządzajacy OPPO przekazał, że w Europie Zachodniej odbędzie się konferencja podczas której zostanie zaprezentowana wersja globalna zegarka. Jest to coś na co czekają wszyscy fani OPPO. Zegarek będzie posiadał wszystkie dotychczasowe funkcje, ale będzie przystosowany do operatorów działających na naszym kontynencie.

Nie znamy ani dokładnej daty, ani ceny ale podejrzewam, że wkrótce to się zmieni. Gdybyśmy chcieli przeliczać z rynku chińskiego to wersja 41mm powinna kosztować około 1100 zł.

Źródło i zdjęcia: Twitter

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *