Już niedługo na polski rynek trafi usprawniony model opaski Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC, który będzie oferował możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych.

Plany chińskiej marki zakładają wprowadzenie modelu Mi Smart Band 6 NFC na wiele światowych rynków. Wśród nich, jak udało się ustalić redaktorom portalu cashless.pl, ma znajdować się także Polska. Okazuje się, że z tej długo wyczekiwanej funkcjonalności skorzystają posiadacze kart Mastercard.

Xiaomi Mi Smart Band 6 z modułem NFC trafi do Polski

xiaomi mi band 6

Póki co nie udało się ustalić żadnych szczegółów dotyczących daty wprowadzenia nowego wariantu tego popularnego w naszym kraju gadżetu. Pewne jest jednak to, że skorzystanie z funkcji płatności zbliżeniowych będzie wymagało zakupu przez użytkowników nowego, kompatybilnego sprzętu z odpowiednim modułem NFC.

Funkcjonujące w Polsce banki będą musiały przeprowadzić stosowne działania wdrożeniowe, które zapewnią bezproblemową obsługę płatności zbliżeniowych. Już realizuje się szereg działań, których efekty mają być widoczne za maksymalnie 3 tygodnie. Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość.

Wiemy już, które banki pracują nad wdrożeniem płatności 

mi band 6

Mówi się też o tym, że jednym z pierwszych banków, które zaproponują swoim klientom możliwość płatności przy użyciu opasek Xiaomi, będzie mBank. Co warto podkreślić, instytucje takie jak Alior, BNP Paribas oraz Bank Pekao badają aktualnie możliwość wdrożenia podobnego rozwiązania. Przedstawiciele tych banków niezbyt chętnie wypowiadają się na ten temat.

Doskonale wiemy, że seria budżetowych opasek od Xiaomi jest w Polsce niezwykle popularna. Wariant z modułem NFC będzie kosztował w naszym kraju około 250 złotych. Jeśli funkcjonujące u nas banki wykażą zainteresowanie wdrożeniem wygodnego sposobu płatności, nowa wersja gadżetu również będzie się cieszyła niemałą popularnością.

źródło: cashless.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “Opaską Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC zapłacimy też w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *