Od lat w świecie przecieków Apple królował Ming Kuo. Jakiś czas temu jednak pojawił się nowy gracz – Jon Prosser. Oboje wypuścili informacje odnośnie wyczekiwanych okularów Apple.

Zacznijmy od Kuo

Ming Kuo przewiduje, że okulary najwcześniej pokażą się w 2022 roku, nadal jest zbyt wcześnie, żeby je pokazywać.

Poza tym, w ostatniej informacji przekazał nowe wieści o iPadach. Kuo przewiduje, że w drugiej połowie tego roku Apple zaprezentuje całkowicie nowego iPada z ekranem o przekątnej 10,8 cala.

Za to w przyszłym toku mamy zobaczyć iPada mini z ekranem o wielkości 8,5 lub 9 cali. Tablety mają iść zgodnie z linią zaprezentowaną przez iPhone’a SE, czyli budżetowych produktów.

A teraz czas na Prossera

Prosser wprost nie zgadza się z Kuo, co możecie zobaczyć poniżej.

Przewiduje on, że okulary zostaną zaprezentowane w marcu 2021 roku, a my będziemy mogli je kupić w 2022 roku. Chwali się nawet, że je widział! I wkrótce podzieli się tymi zdjęciami!

Okulary Apple rozbudzają naszą wyobraźnię. Powiem szczerze, że gdy wyszło Google Glass to wieściłem im gigantyczny sukces, a jak się skończyło wszyscy wiemy… Teraz jednak jesteśmy znacznie lepiej przygotowani na takie nowości.

Niemniej jednak, nawet przy optymistycznym scenariuszu pozostaje nam czekać jeszcze przynajmniej rok.

Źródło i zdjęcia: Macrumors


Kompletnie zwariowany na punkcie smart. Jeśli tylko pojawi się coś nowego, to koniecznie musi to dostać w swoje ręce i przetestować. Lubi rozwiązania, które się sprawdzają, i nie znosi bezużytecznych gadżetów. Jego marzeniem jest zbudować najlepszy portal z obszaru smart w Polsce (a później na świecie i Marsie w 2025).

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *