Już za kilka dni spodziewamy się debiutu oczyszczacza powietrza Realme TechLife na rynku indyjskim. Nie znamy jeszcze ceny tego urządzenia, jednak upubliczniono jego specyfikację techniczną.

Informacje o rychłym debiucie sprzętu pochodzą z wiarygodnego źródła, a oczyszczacz powietrza o nazwie Realme TechLife Air Purifier dostępny jest już na Filipinach oraz w Indonezji. Indyjska cena pozostaje nadal tajemnicą. Ujawniono natomiast koszt filtrów HEPA. Wyceniono je na około 17 euro, a Realme zaleca ich wymianę co 4-6 miesięcy. Zapewni to optymalną wydajność oczyszczacza.

realme techlife oczyszczacz powietrza

fot. Realme

Pięć trybów pracy

Realme TechLife Air Purifier oferuje między innymi pięć trybów filtracji powietrza. Użytkownicy skorzystają z trybu Sleep, Soft, Normal, Strong oraz Auto. W trybie nocnym urządzenie będzie generowało hałas na poziomie 46 decybeli.

Oczyszczacz Realme TechLife Air Purifier z czujnikiem firmy Sharp

Producent zdecydował się na wykorzystanie w tym produkcie czujnika jakości powietrza firmy Sharp. Sprzężony z nim wskaźnik zmienia swój kolor w zależności od zidentyfikowanego poziomu zanieczyszczeń. Zaimplementowano również funkcję timera, która wyłączy oczyszczacz powietrza po 2, 4 lub 8 godzinach pracy. Ma to ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

realme techlife oczyszczacz powietrza

fot. Realme

Realme deklaruje, że TechLife Air Purifier może się pochwalić wskaźnikiem CADR (Clean Air Delivery Rate) na poziomie 330 m³/h. Osiągnięcie takiego wyniku jest możliwe za sprawą zastosowania trzystopniowego systemu filtracyjnego. Filtry HEPA H12 zatrzymują 99,95% 0,3-mikronowych cząsteczek zanieczyszczeń.

Debiut w Indiach już za kilka dni

Oczyszczacz w ciągu tygodnia ma trafić na rynek indyjski. Na ten moment nie udostępniono jakichkolwiek informacji odnoszących się do dostępności urządzenia w innych regionach.

źródło: gsmarena.com / realme.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *