Cylindryczny wentylator Xiaomi może być świetnym rozwiązaniem na nadchodzące, gorące dni. Xiaomi kolejny raz walczy z upałami w swoim stylu. Prezentując następny sprzęt, który może się przydać!

Nowy wentylator Xiaomi jest dość spory. Jego wymiary to 31 cm x 1 111 cm i waży, aż 5,3kg. Obudowa została wykonana z tworzywa ABS i ma być odporna na promienie słońca. Dzięki temu nie zżółknie z czasem, to spory plus. Wentylator oczywiście połączy się z aplikacją Mi Home i działa jak większość urządzeń Xiaomi po WiFi 2,4Ghz.

Bardzo ciekawy jest jego cylindryczny kształt. Wentylator nie tylko nie będzie nam zabierał dużo miejsca, ale dodatkowo będzie ciekawym elementem wyposażenia. Mi się naprawdę podoba i nie wiem, czy nie zagości u mnie na dłużej.

5 stopni nawiewu

Wentylator posiada 5 stopni nawiewu. Możemy ustawić zarówno nawiew ciągły jak i przerywany. o różnej mocy. Ten drugi to imitacja naturalnego wiatru, która jest znana w wentylatorach Xiaomi. Wentylator napędza bezszczotkowy silnik, który jest stosunkowo cichy. Od 34,68 dB do 64 dB to jak najbardziej akceptowalne wyniki.

Możemy sterować urządzeniem zarówno za pomocą przycisków, które się w nim znajdują jak i z poziomu aplikacji. Możemy go także umieścić w naszych scenach i automatyzacjach, aby współgrał z resztą domu.

Możecie go kupić na AliExpress. Niestety, jednak przez dość duże wymiary koszty przesyłki dorównują cenie urządzenia…

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *