Roborock nie zwalnia tempa! Trochę czekaliśmy na nowy odkurzacz od tego chińskiego producenta, ale już wiemy, że S7 nadchodzi. I to nadchodzi dość szybko, bo już w przyszłym tygodniu. Czym będzie się charakteryzował następca S6?

Roborock, czyli chińska firma technologiczna spod portfolio Xiaomi ujawniła tą informację na swoim koncie Weibo. Nowy odkurzacz inteligentny ma trafić na rynek już 23 marca, czyli dosłownie za kilka dni. Roborock piastuje w naszych sercach szczególne miejsce, gdyż zarówno S5 jak i S6 to były świetne roboty. Na łamach SmartMe mieliśmy już okazję przygotować recenzję Roborock S5 (S50) oraz recenzję Roborock S6.

Roborock S7

Roborock T7 (S7) – specyfikacje

To, czym odkurzacz będzie się wyróżniać jest nowy algorytm RR Mason 7.0. Pomoże to załadować znacznie więcej informacji podczas tworzenia mapy otoczenia. Oczekuje się, że urządzenie będzie miało baterię 5200 mAh, która może działać przez około 150 minut na jednym ładowaniu.

Co więcej, odkurzacz Roborock T7 prawdopodobnie otrzyma technologie SLAM, LDS i LIDAR, jakie widzieliśmy w poprzednich generacjach. Jeśli chodzi o moc ssania, wygląda na to, że będzie mieć 2000 PA dzięki silnikowi o mocy 58 W.

Najnowszy odkurzacz, podobnie jak wcześniejsze, może również czyścić wiele rodzajów podłóg, takich jak drewno, ceramika, marmur, płytki, dywan itp. Posiada 480 ml pojemnika na śmieci i 140 ml pojemności zbiornika na wodę. Tutaj widać największą różnicę, bo wydaje mi się, że pojemnik na wodę został całkowicie przeprojektowany.

Więcej informacji będziemy mieć już wkrótce i możecie być pewni, że recenzja S7 również niebawem na SmartMe.pl!

Źródło i zdjęcia: Xiaomi Today

Podobał Ci się nasz artykuł? Polub nas na naszym profilu Facebook!
Interesuje Cię tematyka Smart Domów? Dołącz do naszej grupy na Facebooku!
Masz pytania odnośnie Xiaomi? Znajdź odpowiedzi na naszej grupie na Facebooku!
A jeśli poza czytaniem o technologii lubisz na nią popatrzeć to zapraszamy Cię na nasz profil Instagram!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *