Yeedi, nowa marka na rynku smart home pojawia się z nowym produktem! Poznajcie Yeedi k750!

yeedi to nowa marka, która zadebiutowała w tym roku. Do tej pory dostępne w Polsce za pośrednictwem Aliexpress były dwa modele tej firmy; k650 i k700. k650 mieliśmy okazję już nawet przetestować!

Oba oferowane modele cieszą się dużą popularnością i zyskują świetne recenzje, co skłoniło producenta do kolejnego kroku i oto od kilku dni pojawił się następca – roboczo nazwany yeedi 2 hybrid. Oficjalnie firma nie ogłosiła jeszcze premiery tego urządzenia, ale już pierwsze egzemplarze można zakupić na Aliexpress w tzw. sprzedaży przedpremierowej.

Yeedi 2 hybrid

Yeedi 2 hybrid łączy w sobie zalety poprzedników i dorzuca do tego wiele nowych funkcjonalności i znacznie lepsze parametry pracy.

Moc ssania została zwiększona do 2500 Pa i pod tym względem należy do najmocniejszych na rynku. Przy czym możemy wybrać ustawienie od standardowej poprzez max i max + dla naprawdę bardzo brudnych powierzchni. Podobnie jak w modelu k650 i tutaj wybrano rozwiązanie umożliwiające jednoczesne odkurzanie i mopowanie co sprawia, że cały proces sprzątania podłóg przebiega w pełni autonomicznie. Warto przy tym zaznaczyć, że przy tak wysokich parametrach mocy robot emituje dźwięk o natężeniu zaledwie 55 dB, co można porównać z głośnością pracującej kuchenki mikrofalowej.

Dzięki lepszej 5200 mAh baterii maksymalny czas pracy został wydłużony do  200 min, co zapewnia możliwość wysprzątania ponad 200 m2 powierzchni. W chwili rozładowania akumulatora, urządzenie samo powraca do stacji ładowania, co dzisiaj stanowi już absolutny standard.

Robot doskonale radzi sobie z progami o wysokości do 2 cm, a jednocześnie niskoprofilowa konstrukcja sprawia że z powodzeniem sprząta pod meblami. Zestaw czujników zapobiega zarówno spadnięciu ze schodów jak i kolizji z meblami i innymi przeszkodami, dzięki czemu sprzątanie jest w pełni autonomiczne i nie wymaga żadnej ingerencji i pomocy ze strony użytkownika.

Zastosowana technologia Visual SLAM umożliwia utworzenie i zapamiętanie mapy domu. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskujemy szeroką paletę możliwości zoptymalizowania pracy robota. Nie tylko sam proces poruszania się robota po domu jest skuteczniejszy i „inteligentniejszy” ale dodatkowo możemy lepiej zaplanować sprzątanie, wybierając indywidualnie poszczególne pomieszczenia. Dodatkowo zastosowanie wirtualnych granic daje możliwość wyłączenia określonych obszarów lub obiektów ze sprzątania.

Pracą urządzenia możemy sterować za pomocą aplikacji dostępnej na smartfony. Możemy za jej pośrednictwem ustawić zarówno moc jak i tryb pracy, zaplanować harmonogram sprzątania z indywidulanym określeniem poszczególnych pomieszczeń, a za pomocą wirtualnych granic nie tylko wyłączyć ale też wyznaczyć określone obszary sprzątania. Aplikacja śledzi i zapisuje na bieżąco zużycie akcesoriów i historię pracy. Nie zabrakło też sterowania głosem oraz przydatnej funkcji „ znajdź mojego robota”.

Cena i dostępność

Yeedi 2 hybrid jest dostępny na Aliexpress z dostawą w ciągu 3 dni z magazynu w Polsce.

Normalna cena wynosi 1765 zł.

Obecnie w ramach promocji można nabyć to urządzenie z 40% zniżką za 1059 zł

Została też przedłużona promocja na pozostałe roboty sprzątające marki yeedi.

Yeedi K650 można nabyć już za 635 zł, a yeedi K700 za 825 zł.

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *