Jeśli szukacie inteligentnego dzwonka do drzwi, który będzie miał wsparcie dla HomeKit to mamy dla Was dobre wieści. Nowy dzwonek Eufy zyska tą funkcję z końcem czerwca.

Dotychczas tylko jeden dzwonek posiada tą funkcję i jest to Robin ProLine. Eufy będzie drugim dzwonkiem, a trzecim, na który czekamy już od dłuższego czasu, powinien być dzwonek Netatmo.

Dzwonek wideo Eufy jest wyposażony we wbudowany akumulator, który zapewni funkcjonalność bezprzewodową do sześciu miesięcy, chociaż można go również podłączyć do istniejącego okablowania.

Funkcjonalności

  • Kryształowo wyraźny wyświetlacz: Zintegrowany czujnik Sony 2K w połączeniu z zaawansowaną korekcją zniekształceń zapewnia, że nagrania od odwiedzających są wyjątkowo ostre.
  • Bez opłat: produkty bezpieczeństwa eufy chronią Twój dom i portfel – bez żadnych ukrytych kosztów i opłat. Twoje dane są przechowywane lokalnie na urządzeniu i zarządzane tylko przez Ciebie.
  • Podwójny sposób działania: Dzięki wydajności baterii dzwonek działa 6 miesięcy na jednym ładowaniu oraz posiada możliwość ładowania za pomocą kabla ładującego.
  • Zaawansowany widok: Rozszerzony współczynnik proporcji 4: 3 zapewnia wyraźny obraz wszystkich odwiedzających od stóp do głów. Czy to listonosz, czy rodzic – przez cały czas czujesz się absolutnie bezpieczny.
  • Wykrywanie osobiste: technologia bezpieczeństwa eufy wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze, zapewnia punktualne powiadomienia, gdy tylko ktoś znajdzie się przy drzwiach wejściowych i skutecznie redukuje fałszywe alarmy, dzięki czemu tak naprawdę jesteś ostrzegany tylko w odpowiednim momencie.

Dzwonek Eufy można kupić w cenie 199 Euro.

Źródło i zdjęcia: HomeKit News

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Jedna myśl na temat “Nowy dzwonek Eufy zyska wsparcie dla HomeKit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *