Xiaomi co rusz wypuszcza na rynek chiński nowe produkty, jednak w Europie nie ma aż takiego tempa. Nie zmienia to faktu, że polski oddział firmy również nadąża i oferuje całą gamę świetnych produktów. W tym tygodniu wszystko kręciło się wokół Mi Note 10, jednak my skupimy się na innych produktach, które również zostały zaprezentowane.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Kilka dni temu mogliście czytać zarówno recenzje oczyszczaczy Mi Air Purifier 2S jak i Mi Air Purifier 3, które przygotował dla Was Michał. Teraz do polskiej sprzedaży oficjalnie wchodzi następca Mi Air Purifier 2h, czyli Mi Air Purifier 3H. Jego wydajność to 380 m³ oczyszczanego powietrza na godzinę. Posiada również ekran OLED, automatyczną regulację oraz sterowanie za pomocą aplikacji Mi Home lub asystentów głosowych Amazon Alexa i Asystent Google. Jest to zatem bardzo dobry oczyszczacz w bardzo przystępnej cenie, bo 699 PLN w sklepie Xiaomi. Jego sprzedaż ma ruszyć w grudniu tego roku, czyli już w sezonie.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Nowe walizki od Xiaomi

Poza oczyszczaczem Xiaomi wprowadziło do sprzedaży dwie nowe walizki. Sam posiadam plecak od Xiaomi i jestem z niego bardzo zadowolony.

Pierwsza walizka to tańszy model zrobiony z plastiku – Xiaomi Luggage Classic 20”. Jej cena to 299 PLN.

Druga walizka jest walizką z wyższej półki. Jest wykonana ze stopu aluminium i magnezu. Posiada dwa zamki TSA, wysuwaną rączkę oraz obrotowe kółka. Nazwa tego modelu to Xiaomi Metal Carry-on Luggage. Jej cena to 899 PLN

Xiaomi walizka

Źródło i zdjęcia: Xiaomi Polska

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *