Yale – popularny producent kamer poinformowała nas o swoich nowych produktach. Nowe kamery mają być zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Więcej szczegółów poniżej!

Jedna oferta, różnorakie możliwości
Pierwsza kamera służy do monitorowania wnętrza budynku. Nie ma możliwości ruchu, więc najlepiej umiejscowić ją w jednym, konkretnym miejscu w mieszkaniu.

Drugie urządzenie z oferty również przeznaczona jest do wnętrza, jednak tym razem jest ona obrotowa, a dokładniej mówiąc – obracająco-pochylająca. Jej dodatkowymi funkcjami są: możliwość śledzenia ruchu, rejestrowanie poruszających się obiektów oraz możliwość aktywowania alarmu. Ma wbudowany mikrofon i głośnik.

Trzecia z kamer przeznaczona jest do drzwi wejściowych. Ma dwustronną komunikację, dzięki czemu możliwa jest rozmowa z osobą przed wejściem, a także syrenę do sygnalizacji o monitorowaniu terenu.

Czwarta i ostatnia pozycja w nowej ofercie to urządzenie do nagrywania zewnętrza budynku. Nagrywa w wysokiej roździelczości – QHD 4MP, dzięki czemu żaden szczegół nie umknie jej dysponentowi.

Źródło: oiot.pl

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *