Jak była cisza i Apple nic nie robił ze słuchawkami AirPods to było spokojnie. A teraz szaleją, wypuszczając jeden model za drugim 🙂 W sumie dobrze, bo dzięki temu coś się rusza w tym temacie. Bowiem w maju mamy zobaczyć nawet trzy nowe słuchawki z logiem Apple.

Słuchawki miały się wstępnie pojawić w marcu tego roku, jednak ze względu na Koronawirusa Apple musiał przenieść ich premierę na Maj. Zostaną ogłoszone wspólnie z odświeżonym MacBook Pro. Tak sugeruje tweet Jona Prosera, który możecie znaleźć poniżej.

Jon Prosser zasłynął ostatnio dość szczegółowymi informacjami. Między innymi przewidział co do dnia premierę iPhone’a SE oraz wiele informacji z nim związanych.

3 x słuchawki od Apple

Swoją premierę w maju powinny mieć AirPods Pro Lite (tańsza wersja AirPods Pro), AirPods Pro X oraz słuchawki nauszne. O ostatnich słuchawkach słyszymy już od lat. Kojarzę newsy, że miały mieć swoją premierę równo z AirPods 2.

Ciekawią mnie AirPods Pro Lite, które mają być budżetową wersją AirPods Pro. Jakie funkcje Apple wytnie, żeby Pro nadal miały wzięcie? I co dla Apple znaczy budżetowa wersja? Tego dowiemy się już za około miesiąc.

Źródło i zdjęcia: appleinsider, apple

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *