W sieci pojawiło się zdjęcie słuchawek, które przez wielu komentatorów rozpoznane zostały jako najnowsze Apple AirPods. Widzimy wyraźnie, że spodziewać się możemy kilku zmian w ich wyglądzie oraz funkcjonalności.

Opublikowana fotografia potwierdza w zasadzie to, co już wiemy na temat trzeciej generacji AirPodsów. Na pierwszy rzut oka widać, że czerpią one garściami z wersji Pro – na uwagę zasługuje chociażby nieco krótszy trzpień. Według zapewnień, słuchawki będą oferowały wiele zaawansowanych rozwiązań, z aktywną redukcją szumów włącznie.

Apple AirPods 3 – zmiany i ulepszenia

Zmieniona konstrukcja ma też wpłynąć na możliwość zastosowania innowacyjnego systemu sterowania. Możemy się także spodziewać obecności systemu odpowietrzania, który ma za zadanie wyrównanie ciśnienia w uszach, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Ma on ograniczać lub całkowicie eliminować dyskomfort związany z wielogodzinnym słuchaniem muzyki. Doniesienia wskazują także, że Apple mimo zmniejszenia rozmiaru słuchawek, ma zamiar poprawić ich długość pracy na jednym ładowaniu.  Premiery Apple AirPods 3 spodziewamy się w marcu tego roku.

źródło: macrumors.com

Polska grupa Smart Home by SmartMe

Polska grupa Xiaomi by SmartMe

Promocje SmartMe

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen + ten =